Urządzenie Bactoban w ofercie Magneti Marelli | MOTOFAKTOR

Urządzenie Bactoban w ofercie Magneti Marelli

person Adrian Januszkiewicz 17/06/2019

Do gamy urządzeń oferowanych przez Magneti Marelli dołączyło urządzenie do odkażania ultradźwiękowego Bactoban.

Urządzenie do odkażania ultradźwiękowego Bactoban – to innowacyjne urządzenie do czyszczenia klimatyzacji w autach osobowych, maszynach rolniczych, maszynach budowlanych i ciężarówkach przy pomocy substancji chem­icznych. Bactoban jest wydajnym urządzeniem ultradźwiękowym do odświeżania układów klimatyzacji oraz kabin pojazdów, zaprojektowanym by przy pomocy ultradźwięków, rozbijać specjalnie wyprodukowany płyn odkażający do postaci pary, której cząsteczki mają od 2 do 3 mikronów.

Dane techniczne

  • Napięcie zasilania 230V
  • Średnica kropel 2-3μm
  • Wydajność >300 ml/h
  • Sygnalizacja dźwiękowa procesów
  • Temperatura pracy 5°C – 55°C
  • Zabezpieczenie przed niskim poziomem płynu
  • Możliwość stosowania wszystkich dostępnych płynów na rynku
  • Panel sterujący
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem

 

Więcej informacji o urządzeniu Bactoban można znaleźć pod linkiem.

 

Źródło: Magneti Marelli

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).