Ursus: rozwój sieci sprzedaży w kraju | MOTOFAKTOR

Ursus: rozwój sieci sprzedaży w kraju

person Joanna Piszcz 2/06/2015

Największy polski producent ciągników uruchomił nowy punkt sprzedaży w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej 56.

Koszalin to kluczowe miejsce w województwie zachodniopomorskim, w którym dostępna jest oferta Ursusa. W sumie sieć sprzedaży firmy liczy już 25 punktów w całej Polsce. Uruchomienie punktu dealerskiego w tym mieście zapewni większą dostępność produktów Ursusa w województwie zachodniopomorskim i ułatwi klientom dostęp do obsługi serwisowej.

Dbamy o jak najlepszą dostępność naszych produktów i obsługi serwisowej w całej Polsce. Cały czas rozwijamy sieć sprzedaży, aby nasi klienci mieli zapewniony jak najwyższy i sprawny poziom obsługi. Z 1,5 mln ciągników wykorzystywanych obecnie w Polsce, prawie połowa, około 700 tys. to ciągniki marki Ursus. Cieszymy się, że możemy docierać z naszą ofertą również do mieszkańców Koszalina i regionu. Karol Zarajczyk Prezes Zarządu Ursus S.A.

 

Produkty Ursus odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc tradycję polskiej motoryzacji z nowoczesnością i światową jakością. Spółka posiada w ofercie 9 produktów, w tym 7 nowych modeli ciągników o mocy 50-180 KM – najpopularniejsze ciągniki dla małych i średnich gospodarstw oraz na potrzeby branży leśnej, budowlanej i komunalnej.

 

Poza popularnymi ciągnikami Ursus o mocy 50-180KM, firma ma w swoim portfolio ładowacze czołowe i tylne, przyczepy dwuosiowe skrzyniowe, linię do zielonek siania i słomy czyli zgrabiarki, prasy, owijacze, rozrzutniki nawozów naturalnych, platformy oraz sprzęt komunalny – pługi, ładowacze czołowe TUR, koparko-ładowarki Mikrus, przyczepy i kontenery. Ponadto Ursus posiada linię do brykietowania słomy.

 

Produkty Ursus docierają do tysięcy klientów w kraju i na świecie, w tym do Czech, Belgii, Holandii czy Pakistanu. W ostatnich latach firma należy również do czołówki polskich eksporterów do Afryki.

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).