Ursus: prezydent Etiopii z wizytą w montowni ciągników | MOTOFAKTOR

Ursus: prezydent Etiopii z wizytą w montowni ciągników

person Joanna Piszcz 19/11/2015

Prezydent dr Mulatu Teshome odwiedził linię montażową ciągników Ursus w mieście Adama w Etiopii.

Prezydent Etiopii dr Mulatu Teshome zapoznał się z technologią montażu ciągników oraz osobiście przeprowadził odbiór jakościowy, sprawdzając je na urządzeniach diagnostycznych dostarczonych przez Ursus S.A. w ramach kontraktu.

 

Montownię ciągników uruchomiono 12 maja 2015 w związku z realizacją zawartego w 2013 r. kontraktu na dostawę ciągników i części zamiennych oraz wyposażenie centrów serwisowych w Etiopii. Obecnie montownia zatrudnia miejscowych pracowników przeszkolonych przez inżynierów i techników z Polski. Podczas uroczystości otwarcia obecna była Przewodnicząca Komisji Unii Afrykańskiej Nkosazana Dlamini-Zuma. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Lech Wałęsa, były prezydent RP.

 

Montownia w Etiopii to przyczółek do ekspansji Ursusa na inne rynki afrykańskie. W sierpniu firma zawarła drugi kontrakt w Etiopii – umowę ze spółką Ethiopian Sugar Corporation (ESC) na dostawę ciągników, przyczep i części zamiennych do transportu trzciny cukrowej. Natomiast w ostatnich tygodniach Ursus podpisał z tanzańską spółką National Service Corporation Sole (SUMA JKT) umowę na dostawę 2400 ciągników, oprzyrządowania i części zamiennych, a także wyposażenie hali montażowej i centrów serwisowych w Tanzanii.

 

Źródło: Ursus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).