Ursus: prezes firmy nagrodzony tytułem 'Przyjaciel Afryki’ | MOTOFAKTOR

Ursus: prezes firmy nagrodzony tytułem 'Przyjaciel Afryki'

person Joanna Piszcz 3/06/2016

Statuetkę "Przyjaciel Afryki" otrzymują osoby, które swoją działalnością przyczyniają się do zbliżenia Polski z krajami kontynentu afrykańskiego.

Myślę, że w kontaktach tych wyróżnia nas przede wszystkim podejście. My nie sprzedajemy krajom Afryki samych produktów, staramy się, aby za tym szedł transfer technologii i ustawiczne szkolenia i co się z tym wiąże tworzenie nowych miejsc pracy. Karol Zarajczyk prezes Ursusa

 

Karol Zarajczyk odebrał stauetkę w czasie Polsko – Afrykańskiego Forum Ekonomicznego POLFARO.

 

W 2015 r. Ursus podpisał kontrakty z ESC z Etiopii na kwotę 31 mln dolarów oraz The National Service Corporation Sole (SUMA JKT) z Tanzanii na kwotę 55 mln dolarów. W marcu 2016 kontrakt z ECS został powiększony o 5 mln dolarów. W planach jest dalszy rozwój działalności zarówno w obszarze produkcji ciągników, jak również ich dystrybucji i serwisu na kolejnych rynkach afrykańskich.

 

Źródło: Ursus

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).