UFI Filters: rewolucja w filtracji silnika na Automechanice Frankfurt | MOTOFAKTOR

UFI Filters: rewolucja w filtracji silnika na Automechanice Frankfurt

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2018

Nowa rewolucyjna technologia filtracji powietrza w silniku opracowana przez UFI Filters będzie prezentowana na targach Automechanika Frankfurt w dniach 11-15 września 2018.

Innowacyjny moduł powietrza został zaprojektowany i wyprodukowany dla oryginalnego wyposażenia kilku z najważniejszych producentów samochodów. Przewiduje się, że szybko upowszechnieni się on na rynku OEM, a następnie na aftermarket.

 

Nowy system opatentowany przez UFI Filters stanowi na tyle istotne rozwiązanie produktowe w branży, że zyskał nominację do Automechanika Innovation Award 2018, prestiżowej nagrody przyznawanej przez Messe Frankfurt w uznaniu dla najbardziej zaawansowanych technologii.

 

UFI Filters wyróżnia nie tylko innowacyjność, ale także design. Firma zaprezentuje się w nowym, futurystycznym stoisku handlowym, w którym elementy graficzne współgrają z architektonicznymi, tworząc związek między tradycją oraz nowymi technologiami i podkreślając nieustający rozwój technologiczny firmy UFI.

 

Odwiedzający targi Automechanika będą mogli nabrać przekonania do palety produktów UFI Filters w hali 5.0, na stoisku C55.

 

Źródło: UFI Filters

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).