Udany rok 2022 w ZF Aftermarket | MOTOFAKTOR

Udany rok 2022 w ZF Aftermarket

person Joanna Piszcz 27/12/2022

Wraz z końcem 2022 roku podsumowujemy minione wydarzenia. O tym co udało się osiągnąć w czasie ostatnich 12 miesięcy mówi Peter Rothenhöfer, Dyrektor Zarządzający IAM ZF Aftermarket.

Peter Rothenhöfer, Dyrektor Zarządzający IAM ZF Aftermarket
Peter Rothenhöfer, Dyrektor Zarządzający IAM ZF Aftermarket

W 2022 roku na rynku aftermarketowym mieliśmy do czynienia z wieloma wyzwaniami i niespodziewanymi zmianami. Wybuch wojny w Ukrainie, kryzys energetyczny oraz zmieniająca się sytuacja gospodarcza na świecie były odczuwalne dla całej branży. Jako ZF Aftermarket udało nam się jednak z sukcesem zrealizować wszystkie zaplanowane działania, skupiające się na stałym poszerzaniu naszej oferty, rozwoju nowych technologii i rozwiązań dedykowanych elektromobilności.

 

Uczestniczyliśmy również w wyjątkowych projektach. Jednym z kluczowych wydarzeń w 2022 były targi Automechanika 2022, które po przerwie ponownie odbyły się w tradycyjnej, stacjonarnej formule. Przygotowanie do tego wydarzenia było dla ZF Aftermarket niezwykle ważne – zaprezentowaliśmy tam wiele produktów i technologii wspierających e-mobilność, a także nowe rozwiązania dedykowane pojazdom ciężarowym. Ważnymi krokami w 2022 roku było również zintegrowanie firmy WABCO, start nowego programu lojalnościowego proPoints, a także bycie partnerem takich wydarzeń, jak ustanowienie rekordu Guinnessa przez Bartosza Ostałowskiego czy Mistrzostwa Mechaników. Równie ambitnie przygotowujemy się do 2023 roku. Wszystkie nasze działania koncentrują się na realizacji kolejnych kroków strategii Next Generation Aftermarket i rozwoju w kierunku elektromobilności. Jeszcze mocniej chcemy również wesprzeć mechaników, rozszerzając naszą ofertę szkoleniową o nową tematykę, a także uruchamiając koncept warsztatowy ZF [pro]Service dedykowany branży ciężarowej.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).