TOMEX podsumowuje Automotive Parts Expo 2019 | MOTOFAKTOR

TOMEX podsumowuje Automotive Parts Expo 2019

person Januszkiewicz Adrian 28/10/2019

W miniony weekend w Nadarzynie odbyła się kolejna edycja targów Automotive Parts Expo.

Polski producent elementów układu hamulcowego, firma TOMEX, podsumowuje je jako bardzo udane.

W tym roku byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni frekwencją, nie tylko ostatecznych użytkowników aut, ale także przedstawicieli z naszej branży automotive. Każdego dnia gościliśmy na naszym stoisku dotychczasowych klientów, a także mieliśmy przyjemność rozmawiać z nowymi, potencjalnie zainteresowanymi partnerami. Cieszymy się, że impreza ta nabiera coraz większego rozmachu i jak widać przyciąga rokrocznie prawdziwych pasjonatów, którzy wręcz oblegali prezentowaną przez nas blisko 700 konną Hondę Civic, zaopatrzoną oczywiście w hamulce TOMEX. Jacek Tomczyk Dyrektor Handlowy TOMEX Hamulce

Źródło: TOMEX Hamulce

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).