Textilsharing – program firmy MEWA | MOTOFAKTOR

Textilsharing - program firmy MEWA

person Adrian Januszkiewicz 7/11/2019

Tekstylia przemysłowe wykorzystywane w warsztacie lub w zakładzie produkcyjnym z czasem się zużywają. W związku z tym MEWA wprowadziła Textilsharing.

W dzisiejszych czasach ten trend staje się coraz bardziej widoczny – różne rzeczy są współdzielone z innymi użytkownikami, co stanowi alternatywę dla kupowania, wiążącego się z posiadaniem. Przykładem może być tu carsharing. Tego typu rozwiązanie w odniesieniu do czyszczenia maszyn i urządzeń MEWA stosuje w zasadzie od początku swego powstania, czyli od 111 lat: czyściwa, a także maty olejowe, no i oczywiście odzież robocza oferowanie są w systemie wynajmu. Tym samym MEWA bazuje na zasadzie tzw. Textilsharing, gdzie klient może dopasować zakres usługi do swoich potrzeb.

 

W ramach takiej oferty klient może skonsultować się z dostawcą i wynająć potrzebne tekstylia. Są one dostarczane przez firmę MEWA, która bierze na siebie nie tylko całą logistykę, ale także wszelkie obowiązki wynikające z przepisów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska, które dotyczą tekstyliów przemysłowych.

Wszystko w ramach pełnej usługi

System polega na tym, że klientowi dostarczane są np. czyste czyściwa lub maty. Następnie brudne tekstylia odbierane są od klienta w ustalonych terminach. Są one prane ekologicznie w zakładach firmy MEWA i następnie – już czyste- ponownie są wysyłane do klienta. Uszkodzone egzemplarze wymieniane są na nowe.

 

Textilsharing oznacza również aktywną ochronę środowiska. Zasada wielokrotnego użytkowania praktykowana przez firmę MEWA pozwala niemal natychmiast sprawić, iż dany zakład czy warsztat będzie funkcjonował w sposób ekologiczny.

Elastycznie i ekonomicznie

Również ilość zamawianych czyściw można dostosować do zapotrzebowania danego użytkownika. Ustala się z nim dokładne terminy dostaw i odbiorów, ilość sztuk określana jest z wyprzedzeniem. Dzięki temu klient może lepiej planować i tym samym być bardziej efektywnym. To jest optymalne rozwiązanie dla większości branż: zakładów przemysłowych i rzemieślniczych, drukarni czy warsztatów samochodowych.

 

Źródło: MEWA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).