Textar Brake Clinic – wyjątkowe wsparcie szkoleniowe | MOTOFAKTOR

Textar Brake Clinic – wyjątkowe wsparcie szkoleniowe

person Redakcja 16/09/2020

Projekt Textar Brake Clinic da wybranym warsztatom samochodowym szansę na poszerzenie wiedzy z zakresu serwisu układu hamulcowego.

Poprawny serwis układu hamulcowego we współczesnym samochodzie wymaga nie tylko zastosowania specjalistycznych narzędzi, ale przede wszystkim dużej wiedzy i doświadczenia. Marka Textar, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, organizuje dla wybranych warsztatów samochodowych projekt Textar Brake Clinic. Jest to spersonalizowany koncept szkoleniowy, który pozwala zdecydowanie poprawić jakość świadczonych usług w zakresie napraw układu hamulcowego oraz osiągać lepsze wyniki sprzedażowe.

 

Pandemia koronawirusa spowodowała wiele komplikacji w niemal każdej branży. Nie inaczej było w przypadku warsztatów samochodowych, które z dnia na dzień zostały praktycznie odcięte od możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy w ramach stacjonarnych szkoleń technicznych. Na pomoc w tych okolicznościach przychodzi marka Textar, oferując szkolenia Brake Clinic.

 

Jest to kompleksowe i spersonalizowane rozwiązanie szkoleniowe, stanowiące bezpośrednie wsparcie dla warsztatów zajmujących się obsługą układów hamulcowych. Szkolenie Textar Brake Clinic odbywa się zawsze w warsztacie i bazuje na edukacji poprzez wykonywanie zadań praktycznych na samochodzie. W ramach Textar Brake Clinic warsztat zostaje wyposażony w:

 

  • ekspercką wiedzę,
  • niezbędne narzędzia
  • wsparcie wizerunkowo-marketingowe
  • wsparcie w social mediach
  • certyfikat ukończenia szkolenia

 

W trakcie szkolenia warsztaty mogą zdobyć lub rozszerzyć wiedzę z zakresu czyszczenia, przygotowania powierzchni, smarowania oraz naprawy układu hamulcowego. W agendzie znajduje się także moduł na temat montażu klocków kierunkowych oraz pomiarów wykonywanych w trakcie serwisu lub naprawy hamulców. Warsztaty, które wezmą udział w szkoleniu Brake Clinic zyskają również szansę na zdobycie tytułu Ambasadora marki Textar.

Textar chce aktywnie dzielić się wiedzą wypracowaną podczas wieloletnich intensywnych badań i prac nad materiałami ciernymi. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Szkolenia Brake Clinic w siedzibach poszczególnych firm to nasze spersonalizowane wsparcie merytoryczne i techniczne dla wybranych warsztatów samochodowych. Chcemy edukować mechaników, pomagać im zwiększać kompetencje oraz pokazywać im produkty najwyższej jakości. To bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klienta końcowego i na renomę warsztatu. Zgłoszenia do szkoleń Textar Brake Clinic oraz szczegóły na temat akcji można uzyskać pisząc na adres: infopl@tmdfriction.com. Joanna Krężelok Dyrektor Oddziału TMD Friction w Polsce

 

Źródło: Textar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).