Texa organizuje promocję na oprogramowanie IDC5 BIKE | MOTOFAKTOR

Texa organizuje promocję na oprogramowanie IDC5 BIKE

person Adrian Januszkiewicz 4/05/2022

Najnowsza promocja Texa zakłada zniesienie opłat za wsteczne wersje oprogramowania BIKE przy wykupieniu aktualizacji rocznej TEXPACK BIKE.

 

Promocja daje okazję, żeby zaktualizować swoje oprogramowanie BIKE i nie zapłacić opłaty za wersje wsteczne, tym samym oszczędzając nawet do 700zł*. Przypominamy, że najnowszą wersją oprogramowania TEXA BIKE jest: v 34.2.6 a w niej dodano m.in.:

 

  • obsługa FLEX FUEL dla modeli YAMAHA Brasil
  • dodano kolejną markę – motockle elektryczne YADER
  • KEEWAY dodano diagnostykę układu wtryskowego dla modeli K-Light 125 MY21 i RFK 125 MY21

 

Promocja trwa od 01.05.2022 do 31.05.2022 – w celu uzyskania szczegółów promocji* należy zadzwonić pod nr tel. 32 364 18 88

 

Źródło: Texa

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).