TEMOT International i Grupo Recalvi łączą siły w Hiszpanii | MOTOFAKTOR

Grupo Recalvi, kolejny wiodący dystrybutor z Hiszpanii stał się częścią sieci TEMOT International.

Od momentu założenia w 1984 r. Grupo Recalvi jest rodzinnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w samochodowych częściach zamiennych. Główna siedziba znajduje się w Vigo, największym mieście w Autonomicznej Wspólnocie Galicji w Hiszpanii. Dziś, wraz z drugim pokoleniem u steru, zatrudnia ponad 400 osób, prowadzi główną siedzibę i centra logistyczne z 50 000 m2 powierzchni magazynowej w Vigo, a także liczne oddziały w kraju, np. w Madrycie, Maladze, Santiago i Walencji.

 

Firma jest dostawcą pełnej gamy części samochodowych, akcesoriów, maszyn, narzędzi, lakiernictwa, opon, smarów, diagnostyki, elektromechaniki i innych. Prowadzi strategię dwóch marek. Pod marką RecAuto oferuje części zamienne wiodących międzynarodowych marek części zamiennych, takich jak TRW, KYB, Hella, MANN-FILTER, NGK/NTK lub Continental. Jednocześnie sprzedaje oryginalne części zamienne pod marką Recalvi Origin i stała się największym krajowym dostawcą OE do europejskich marek samochodowych, np. Mercedes-Benz, BMW, Volvo, Audi, Volkswagen, Porsche i Land Rover.

 

Ponadto Grupa obejmuje spółkę zależną Recalvi Color, która specjalizuje się w dziedzinie blacharsko-lakierniczej, a także w odpowiednich maszynach. Recalvi Motor, inny oddział, reprezentuje szereg hurtowni części, ze szczególnym naciskiem na technologię silników. Wreszcie dzięki RecOfficial Service Grupa ma nawet własną koncepcję warsztatów.

Zarówno Grupo Recalvi, jak i TEMOT International czerpią korzyści z tej współpracy. TEMOT znacznie wzmacnia swoją obecność w Hiszpanii i Portugalii, docierając do większej liczby osób niż kiedykolwiek w obu krajach. Grupo Recalvi korzysta z naszej silnej sieci dostawców, naszego wsparcia sprzedaży oraz z bycia częścią dużej społeczności podobnie myślących firm. Z niecierpliwością oczekujemy wspólnej promocji biznesu na Półwyspie Iberyjskim! Fotios Katsardis prezes i dyrektor generalny TEMOT International

 

Źródło: TEMOT International

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).