TecAlliance uruchamia portal RMI Online | MOTOFAKTOR

TecAlliance uruchamia portal RMI Online

person Adrian Januszkiewicz 21/06/2021

TecAlliance za pośrednictwem portalu internetowego RMI Online, oferuje warsztatom bezpośredni dostęp do ważnych danych zawartych w TecRMI.

Baza danych TecRMI zawiera zgodne z producentami czasochłonności, części zamienne, narzędzia specjalne, instrukcje napraw, informacje o komponentach elektrycznych i wiele innych.

Nasz portal internetowy RMI Online został opracowany na podstawie praktycznych doświadczeń do praktycznego wykorzystania, aby ułatwić codzienną pracę warsztatów. Portal internetowy oferuje bezpośredni dostęp do naszej obszernej bazy danych informacji dotyczących napraw i przeglądów. Warsztat może lepiej planować zasoby, pracować wydajniej, oszczędzać czas i pieniądze oraz zapewnić korzystną ofertę dla swoich klientów. Paul Francis Sales Manager RMI w firmie TecAlliance

 

Aplikacja internetowa jest wywoływana z dowolnej przeglądarki bez instalacji. RMI Online jest również dostępny jako rozwiązanie typu white label, które jest indywidualnie dostosowywane do systemu firmowego klienta. Możliwa jest integracja z Dealer Management System (DMS), katalogiem części zamiennych lub innymi systemami.

Wsparcie kompletnego procesu obsługi klienta

RMI Online umożliwia graficzne wyszukiwanie części zamiennych i czasochłonności. Pojazd jest szybko i łatwo identyfikowany za pomocą numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN). Różne listy kontrolne, np. do aktywnego przyjęcia, wymiany kół lub kontroli przed wyjazdem urlopowym, pomagają w kompleksowym zaplanowaniu i wykonaniu wszystkich prac, zwiększaniu lojalności klientów i generowaniu dodatkowej sprzedaży w procesie obsługi klienta.

 

Interaktywne linki w ramach aplikacji wspierają i ułatwiają prace naprawcze i przeglądowe. Niezbędne części zamienne i narzędzia specjalne, jak również zgodne z zaleceniami producenta, prawidłowe czasochłonności są wyświetlane bez duplikowania dzięki inteligentnemu systemowi doboru pozycji. Kolejną pomocną funkcją jest ServiceFinder: po wprowadzeniu przebiegu i daty pierwszej rejestracji pojazdu, zgodnie ze specyfikacjami producenta ustalane są przewidziane prace przeglądowe, a wymagane części zamienne są automatycznie sugerowane.

Dane techniczne dla wszystkich popularnych producentów pojazdów

Dzięki RMI Online warsztaty mają bezpośredni dostęp do bazy danych TecRMI z danymi dotyczącymi napraw i przeglądów zgodnymi z producentami wszystkich popularnych producentów pojazdów. TecRMI obejmuje czasochłonności, dane dotyczące przeglądów, instrukcje napraw, a także dane techniczne i wartości nastawcze. Ponadto dostępne są informacje o kołach i oponach, schematy elektryczne, a także informacje na temat umieszczenia skrzynek bezpieczników i przekaźników oraz kampanii serwisowych i kampanii przywoławczych pojazdów przez producenta pojazdu. Ofertę uzupełniają dodatkowe usługi, takie jak porady i wskazówki, szereg list kontrolnych i fachowa infolinia.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).