Szersza oferta Textar dla marek Mercedes-Benz, Porsche, Toyota i Volvo | MOTOFAKTOR

Szersza oferta Textar dla marek Mercedes-Benz, Porsche, Toyota i Volvo

person Redakcja 3/03/2021

Katalog Textar powiększył się o nowe referencje klocków i tarcz hamulcowych dla marek Mercedes-Benz, Porsche, Toyota i Volvo.

Marka Textar ponownie jako pierwsza na niezależnym rynku części zamiennych wprowadza swoje produkty do najnowszych modeli samochodów. Informuje o tym hasło “F1rst to market”. Tym razem referencje klocków hamulcowych przeznaczone są do modeli SUV-ów z segmentu premium.

Textar wprowadził też tarcze hamulcowe do wyżej wymienionych modeli samochodów. Dodatkowo uzupełnił ich ofertę do: Volvo XC40 i Toyoty Corolli.

 

Oznaczenie “PRO” przy numerze katalogowym informuje, że tarcze zostały poddane specjalnemu procesowi powlekania. Z kolei symbol “PRO+” mówi o tym, że do ich wykonania użyto żeliwa wysokowęglowego.

Rok 2020 był rekordowy pod względem liczby produktów wprowadzonych do katalogu TMD Friction. 827 referencji oznacza dopasowanie oferty do kolejnych 2400 wersji pojazdów jeżdżących po europejskich drogach. O wszystkich nowościach w ofercie Textar można dowiedzieć się zapisując się na bezpłatny newsletter na stronie www.textar.com.

 

W razie wątpliwości dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu online na stronie www.brakebook.com.

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).