Sukces zespołu JAOS | MOTOFAKTOR

Zespół Japanese Offroad Service (JAOS) zajął 1. miejsce w klasie T1G i 7.miejsce w generalce Rajdu Asia Cross Country 2019.

KYB jest sponsorem teamu JAOS, a w ich Toyocie Double Cab Hilux Revo zamontowano specjalne amortyzatory KYB, zaprojektowane i obsługiwane przez zespół inżynierów marki obecnych na miejscu, na każdym etapie trasy. Zespół ukończył każdy etap rajdu na 1. miejscu w swojej klasie, uzyskując najlepszy wynik na finałowym odcinku, zajmując 4. pozycję w klasyfikacji generalnej. Całkowity czas przejazdu podczas rajdu wyniósł 11:31:17.

Pierwsza edycja Rajdu Asia Cross Country odbyła się w 1996 roku, a od 2001 roku jest on certyfikowany przez FIA. To największy rajd typu cross country w Azji, znany jako “Rajd Paryż – Dakar Wschodu”. Śmiało można powiedzieć, że jest testem umiejętności jazdy i nawigacji, wytrzymałości ludzi i pracy zespołowej, a także wytrzymałości i sprawności w terenie pojazdów z napędem na 4 koła. Trasa obejmuje wiele rodzajów nawierzchni i obszarów, takich jak dżungla, bagna, przeprawy przez rzeki i pustynię. W ciągu ostatnich lat na trasie można było napotkać niemal większość wyzwań, jakie stawia człowiekowi natura. Ten rok nie był wyjątkiem, ponieważ zespoły musiały walczyć z deszczem i powodziami tak poważnymi, że spowodowały anulowanie czwartego etapu.

KYB specjalne gratulacje przekazuje kierowcy Tomonori Noto i pilotowi Kazuhiro Tanaka, jak również wszystkim pozostałym członkom zespołu JAOS oraz inżynierom wsparcia technicznego.

 

Źródło: KYB

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).