Steinhof wprowadza klocki hamulcowe do maszyn rolniczych | MOTOFAKTOR

Steinhof wprowadza klocki hamulcowe do maszyn rolniczych

person Redakcja 22/12/2020

Firma Steinhof poinformowała o wprowadzeniu do oferty klocków hamulcowych do maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Spółka Steinhof znana była do tej pory z produkcji haków holowniczych oraz klocków hamulcowych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Dzięki unowocześnieniu oraz rozbudowaniu linii produkcyjnych, w trzecim kwartale 2020 roku wprowadzono do oferty rozwiązania dla rolnictwa. Są to między innymi następujące pozycje:

 

Numer katalogowy SM1009 dla marek:

 

 • FENDT
 • CASE
 • STEYR
 • DEUTZ
 • ZETOR

 

Numer katalogowy SM1010 dla marek:

 

 • Komatsu
 • Manitou
 • New Holland
 • John Deere
 • Caterpillar
 • Hitachi

 

Obecnie klocki Steinhof do maszyn rolniczych zakupić można bezpośrednio od producenta. W niedalekiej przyszłości dostępne będą one w krajowej sieci dystrybucji.

 

Klocki te, jak wszystkie produkty Steinhof, poddawane są bardzo rygorystycznym testom jakościowym oraz wytrzymałościowym. Materiały oraz technologia użyte do produkcji zostały zaczerpnięte wprost z wymagającej branży samochodowej, w której normy produkcyjne oraz wytrzymałościowe znajdują się na bardzo wysokim poziomie.

 

Klocki hamulcowe firmy Steinhof wyposażone są w specjalne siatki przymocowane do płytek nośnych, które wzmacniają ich strukturę i połączenie z materiałem ciernym. Specjalnie opracowany przez spółkę materiał charakteryzuje się stabilnym współczynnikiem tarcia oraz niskim zużyciem, co w znaczącym stopniu przekłada się na wydłużenie żywotności klocków.

Wprowadzenie do oferty klocków hamulcowych do maszyn rolniczych to jedno z najważniejszych wydarzeń w 2020 roku w Steinhof. Dzięki pracom działu badawczo-rozwojowego oraz zbieraniu informacji z rynku opracowaliśmy rozwiązania, które charakteryzują się bardzo dobrą relacją jakości do ceny. Pierwsze partie klocków tego typu już zjechały z linii produkcyjnych. Mamy nadzieję, że oferta Steinhof w tym zakresie zyska uznanie polskich rolników. Anna Michałków dział marketingu Steinhof

 

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).