Sogefi: filtr oleju do Forda Transita 2,0l | MOTOFAKTOR

Sogefi: filtr oleju do Forda Transita 2,0l

person Adrian Januszkiewicz 17/05/2018

Spółka Sogefi została dostawcą nowego filtra oleju napędowego do silników Ford Transit 2.0l.

Na początku kwietnia firma Sogefi wprowadziła na rynek wtórny następujące wersje filtra: Purflux CS862Fram C12148 i CoopersFiaam FA6793ECO.

 

Sogefi została wybrana przez Forda na dostawcę filtra oleju zgodnego z najnowszymi normami emisji i kompatybilności z biopaliwami. Pod uwagę zostały także wzięte wymagania dotyczące trwałości i okresu eksploatacji spełniające najwyższe wymagania użytkowników.

 

Nowy produkt łączy w sobie kluczowe osiągnięcia wiedzy technologicznej Sogefi, takie jak modułowa konstrukcja, plisowanie Chevron i technologia Diesel3Tech+.

 

Medium filtracyjne umożliwia wysoką wydajność filtracji dla cząsteczek do 4 mikronów zapewniając jednocześnie bardzo długi okres eksploatacji pompy wysokiego ciśnienia i wtryskiwaczy. Technologia Diesel3Tech+ z kolei zapewnia najwyższą ochronę przed zanieczyszczeniem paliwa wodą i zabezpiecza silnik i układ wtrysku paliwa przed rdzą, nadmiernym zużyciem i awariami. Technologia oddziela krople wody wielkości do 10μm od paliwa i gromadzi wodę w dedykowanym zbiorniku. Gdy w zbiorniku zostanie osiągnięty maksymalny poziom, aktywuje się kontrolka umieszczona na tablicy rozdzielczej. Wodę oddzieloną od paliwa można usunąć poprzez odkręcenie śruby spustowej.

 

Oprócz nowego filtra firma Sogefi opracowała również autorskie oprogramowanie do symulowania prawidłowych wymiarów komponentów filtrów w rzeczywistych warunkach eksploatacji w celu uniknięcia zbyt przedwczesnego zatykania się filtra nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

 

Firma Sogefi potwierdza swoje doświadczenie w obszarze rozwiązań filtracji paliwa poszerzając swoją ofertę produktów na rynku aftermarket, która obejmuje obecnie ponad 94 proc. parku samochodów osobowych i dostawczych w Europie dzięki rozpoznawalnym markom PurfluxFram i CoopersFiaam.

 

Źródło: Sogefi

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).