SKF przedstawia nową grupę produktową | MOTOFAKTOR

SKF przedstawia nową grupę produktową

person Redakcja 26/09/2018

SKF poszerzył ofertę o elementy układu kierowniczego i zawieszenia.

Powstała przed ponad stu laty firma SKF niezmiennie kojarzy się z wprowadzeniem do seryjnej produkcji łożysk kulkowych. Do dziś jest ich czołowym wytwórcą z przeznaczeniem zarówno na pierwszy montaż, jak i aftermarket. Aktualna oferta SKF obejmuje też szereg grup produktowych dla branży motoryzacyjnej. To między innymi elementy układu napędowego, w tym rozrządu łańcuchowego i paskowego, pompy wody, części układu przeniesienia napędu oraz zestawy przydatnych przy ich wymianie narzędzi i środków smarnych.

Nasi inżynierowie od lat współpracują z projektantami samochodów, co przekłada się na unikalną wiedzę dotyczącą powstających konstrukcji. Dzięki temu możemy przygotować rozwiązania idealnie pasujące do stawianych oczekiwań. Oczywiście korzystnie wpływa to na jakość naszych produktów i co ważne dla mechanika oraz właściciela pojazdu, jest ona niezmienna także w przypadku aftermarketu. Jednocześnie znamy specyfikę, a tym samym oczekiwania, tego rynku. Stąd właśnie decyzja o poszerzeniu naszej oferty o nową grupę produktów. Katarzyna Skowronek SKF

 

Doskonałym miejscem do prezentacji nowej oferty były zakończone niedawno targi Automechanika 2018 we Frankfurcie nad Menem. Ekspozycję stoiska SKF zdominowały poszczególne elementy układu kierowniczego i zawieszenia. Od sworzni i tulei wahacza, poprzez łączniki stabilizatora i wahacze po końcówki i drążki kierownicze.

 

Już teraz do katalogu SKF zostało wprowadzonych 900 referencji z nowej grupy produktowej. Jeszcze w tym roku dołączy do nich kolejnych 1600 pozycji, co pozwoli na pokrycie 80 proc. parku użytkowanych dziś pojazdów. Są to marki należące do koncernów europejskich i japońskich.

Wprowadzenie do oferty SKF kolejnej grupy produktowej to przede wszystkim korzyści dla sieci dystrybucji i warsztatów. W praktyce oznacza to ograniczenie wyszukiwania potrzebnych części do jednego katalogu on-line i złożenie skonsolidowanego zamówienia. Nowe produkty dostępne są w kompletnych do montażu zestawach, a precyzyjnie oznakowane opakowania - odpowiednio zabezpieczone na czas transportu i magazynowania. Niezmiennie też zapewniamy pełne wsparcie techniczne w zakresie wyboru odpowiedniej referencji czy procedury naprawy. Tomasz Ochman SKF

 

Źródło: SKF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).