Rozwiązania febi bilstein: absorbent MultiPLUS | MOTOFAKTOR

Rozwiązania febi bilstein: absorbent MultiPLUS

person Redakcja 6/09/2021

febi bilstein wprowadził do oferty absorbent MultiPLUS, który pozwala warsztatom w szybki i łatwy sposób usunąć rozlane płyny eksploatacyjne.

Oferowany przez febi bilstein nowy absorbent MultiPLUS to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów działalności zajmujących się płynami i cieczami – w szczególności warsztatów samochodowych.

 

MultiPLUS pozwala zapomnieć o poplamionych posadzkach w warsztatach oraz o nieskutecznym działaniu typowych środków wiążących rozlane ciecze.

 

Absorbent MultiPLUS pochłania wszelkie rodzaje rozlanych cieczy, w tym oleje, środki smarne, paliwa, emulsje, płyny hamulcowe, niezamarzające płyny do chłodnic, środki chemiczne, farby i wiele więcej.

 

Ponadto absorbent MultiPLUS działa tak samo skutecznie w przypadku rozlania cieczy na wodzie!

Absorbent MultiPLUS jest dostępny pod następującymi numerami referencyjnymi:

 

  • febi 174815 ➞ pojemnik 10 litrów
  • febi 174816 ➞ worek 15 litrów
  • febi 174817 ➞ worek 50 litrów
  • febi 175463 ➞ pojemnik “kostka” 500 ml*

 

*wyłącznie do celów marketingowych

Artykuł sponsorowany przez febi bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).