Road Show – nowy program ELIT Polska dla mechaników | MOTOFAKTOR

Road Show - nowy program ELIT Polska dla mechaników

person Redakcja 1/07/2019

ELIT Polska rozpoczyna cykl imprez pod nazwą Road Show. W tym roku obejmą siedem miejscowości na południu naszego kraju.

Program Road Show skierowany jest do przedstawicieli warsztatów samochodowych, dlatego też na lokalizacje wybrano filie należące do sieci ELIT Polska. Jego inauguracja nastąpiła w piątek (28.06.2019 r.) w Częstochowie. Kolejne miejscowości – już w lipcu – to Gliwice, Sosnowiec, Rybnik, Kędzierzyn Koźle, Katowice i Radomsko.

 

W trakcie Road Show zaprezentowane zostanie wyposażenie warsztatowe z oferty ELIT Polska. W tym czasie będzie obowiązywać specjalna oferta cenowa, a także propozycje ratalne z oprocentowaniem zero.

 

Nie zabraknie też praktycznych szkoleń dla mechaników, w których aktywnym przerywnikiem będą konkursy z praktycznymi nagrodami. Udział w Road Show jest bezpłatny, każda impreza potrwa od 9:00 do 17:00.

Współczesnego warsztatu samochodowego nie można już prowadzić bez zaplecza w postaci specjalistycznego sprzętu i zestawu urządzeń. Ich oferta na polskim rynku jest bardzo duża, przed wyborem i zakupem warto więc ocenić zarówno ich przydatność w swojej pracy, jak i jakość wykonania. Temu celowi służy nasze Road Show, z którym właśnie wystartowaliśmy. Na tej podstawie ocenimy swój pomysł, wysłuchamy opinii mechaników i ustalimy plan działania na następne edycje. Dawid Cieśla Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w ELIT Polska

 

Źródło: ELIT Polska

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).