Ravenol partnerem wyścigu MPDM | MOTOFAKTOR

Ravenol partnerem wyścigu MPDM

person Adrian Januszkiewicz 24/04/2020

Ravenol został oficjalnym partnerem pierwszego wyścigu Mistrzostw Polski Digital Motorsport realizowanego przez Polski Związek Motorowy.

Ravenol jako partner wyścigu przygotował nagrody i upominki dla jego zwycięzców.

Wyścig ten jest przełomowym wydarzeniem zarówno dla sportów motorowych jak i sportu elektronicznego, ponieważ są to pierwsze tego typu mistrzostwa digital motorsportu, których zwycięzca otrzyma oficjalny tytuł Mistrza Polski na Gali Sportu Samochodowego PZM. Dlatego możliwość zostania parterem tego wydarzenia jest dla nas jeszcze większym zaszczytem. Jesteśmy dumni mogąc brać udział w tworzeniu historii. Patrycja Rzoska przedstawiciel Firmy Ravenol

Pierwszy wyścig odbędzie się już 26 kwietnia 2020 roku o godzinie 13:30 i transmitowany będzie na żywo na kanale Polskiego Związku Motorowego na Facebooku oraz w telewizyjnym kanale Eleven Sport, transmisja udostępniona zostanie również na Facebooku Ravenol Polska.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).