Rafał Sosnowski w zarządzie EGEA | MOTOFAKTOR

Rafał Sosnowski w zarządzie EGEA

person Adrian Januszkiewicz 27/11/2020

Na ostatnim Walnym Zebraniu EGEA, 29 października 2020 r. Rafał Sosnowski (STM) został jednogłośnie przyjęty do zarządu zgromadzenia.

W nowym składzie zarządu EGEA (European Garage Equipment Assosation) na dwuletnią kadencję znaleźli się:

 

  • Thierry Coton (President) – GIEG Francja
  • Frank Beaujean (1st Vice President) – ASA Niemcy
  • Massimo Brunamonti (2nd Vice President) – AICA Włochy
  • Leon Andriessen (Treasurer) – RAI Holandia
  • Jaume Berenguer – AFIBA Hiszpania
  • Rafał Sosnowski – STM Polska
  • Julian Woods – GEA Wielka Brytania

 

EGEA na arenie międzynarodowej skupia w swoich szeregach krajowe reprezentacje stowarzyszeń związanych z branżą wyposażenia warsztatowego.

Obecność STM na szczeblu europejskim jest bardzo ważna dla branży motoryzacyjnej w Polsce. Zdecydowana większość przepisów mających wpływ na ten sektor powstaje w Brukseli i są one nadrzędne wobec prawa polskiego. Nasze członkostwo w Zarządzie EGEA wzmacnia również głos STM w kraju, a dla mnie jest oczywiście osobistą satysfakcją i zaszczytnym wyróżnieniem. Rafał Sosnowski

 

Rafał Sosnowski to założyciel firmy SOSNOWSKI, która powstała w 1992 roku i jest jedną z najstarszych na rynku firm dostarczających i produkujących markowe wyposażenie dla podmiotów zajmujących się obsługą pojazdów: SKP, Autoryzowanych Serwisów Samochodowych (ASO), warsztatów niezależnych, serwisów transportu ciężarowego i zbiorowego, taboru kolejowego i tramwajowego. Aktualnie zatrudnia zespół ponad 50 wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów.

 

Źródło: Sosnowski Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).