PZL Sędziszów: nowe referencje filtrów kabinowych Silver Nano Protect | MOTOFAKTOR

PZL Sędziszów: nowe referencje filtrów kabinowych Silver Nano Protect

person Redakcja 25/06/2021

PZL Sędziszów wprowadził do oferty kolejne zastosowania w gamie filtrów kabinowych z linii Silver Nano Protect.

Filtry z roztworem nano-miedzi i nano-srebra przeznaczone są zarówno do samochodów osobowych: Skoda, Audi, Hyundai, Volkswagen, jak również ciężarowych: SOLARIS BUS, MERCEDES-BENZ/SETRA oraz MAN Bus.

 

Filtr kabinowy Silver Nano Protect posiada dodatkową przeciwdrobnoustrojową powłokę tkaniny filtracyjnej od strony kabiny, na którą naniesiono bakteriobójczy ciekły koloidalny roztwór. Rezultatem wieloletnich badań jest dobór odpowiedniego składu i stężenia tej substancji, która posiada wysoką aktywność przeciwdrobnoustrojową, między innymi przeciw tak trudno zwalczanym grzybom jak Aspergillus brasiliensis (niger) i pleśń Bacillus subtilis.

 

Działanie przeciwbakteryjne filtra jest wynikiem tworzenia kompleksu: biochemicznego i katalitycznego działania srebra i miedzi enzymów bakteryjnych i wirusowych, a szczególnie zjawiska metabolizmu tlenu. Minimalny okres aktywności antybakteryjnej filtra wynosi 12 miesięcy.

 

Nowe referencje filtrów PZL Sędziszów obejmują następujące numery katalogowe:

 

· WA65168 (zastosowania: HYUNDAI, KIA MOTORS)
· WA65191 (zastosowania: DAIHATSU, JAGUAR, LEXUS, SUBARU, TOYOTA)
· WA65291 (zastosowania: AUDI, MAN, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN)
· WA65302 (zastosowania: AUDI, VOLKSWAGEN)
· WA65313 (zastosowania: DAF)
· WA65403 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, MAN BUS, NEOPLAN, SOLARIS BUS, STEYR (MAN-STEYR AG)
· WA65425 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, SOLARIS BUS, VISEON BUS)

 

Antybakteryjne filtry kabinowe Silver Nano Protect od PZL Sędziszów dostępne są w sprzedaży u oficjalnych dystrybutorów sędziszowskiego zakładu. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

 

Źródło: PZL Sędziszów

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).