Puchar Polski w Wyścigach Traktorów GRENE RACE 2018 | MOTOFAKTOR

Puchar Polski w Wyścigach Traktorów GRENE RACE 2018

person Joanna Piszcz 26/07/2018

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 26 sierpnia w Wielowsi koło Pakości o godz. 10.

Organizatorem Pucharu Polski w Wyścigach Traktorów GRENE RACE 2018jest sieć sklepów GRENE, oferująca m.in. części zamienne do ciągników i pojazdów rolniczych.

 

Na polach Wielowsi  spotykają się miłośnicy traktorów, startując w wyjątkowych zawodach. W ubiegłym roku GRENE RACE odniosło sukces, jakiego nie spodziewali się nawet organizatorzy. Wielowieś odwiedziło ponad 10 tysięcy widzów. W tym roku organizatorzy są gotowi przyjąć 30 tys. odwiedzających.

 

W Wielowsi spotkają się nie tylko miłośnicy traktorów i maszyn rolniczych, ale także dostawcy z branży rolniczej. Do dyspozycji gości będzie 20 hektarów parkingów, 7 hektarów powierzchni przeznaczonej m.in. na tor z przeszkodami, namiot o wielkości 600 m kw, a także trybuny z miejscami siedzącymi dla publiczności mieszczące 1000 osób.

 

Zawodnicy wezmą udział w 2 konkurencjach: w wyścigu na ¼ mili oraz w slalomie równoległym.  Przygotowano dla nich 5 kategorii:

 

• Do 80 KM
• Powyżej 80 KM
• Traktory retro
• Ursus C-330
• Ursus C-45

 

Oprócz wyścigów traktorów organizatorzy przygotowali m.in:

 

• Wystawę sprzętu rolniczego – traktory retro i najnowocześniejsze traktory
• Wystawę asortymentu z branży: zbiorniki do paliw, agregaty uprawowe i wiele innych
• Wystawę amerykańskich krążowników szos – od najmniejszych po największe ciężarówki
• Koncerty rockowe
• Pokazowe przejazdy motocykli cross

 

Jednym ze sponsorów imprezy jest firma Kramp, dystrybutor części zamiennych do pojazdów i maszyn rolniczych obecny w 16 krajach Europy.

 

Źródło: GRENE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).