PSA Aftermarket – jak działa w dobie epidemii | MOTOFAKTOR

PSA Aftermarket - jak działa w dobie epidemii

person Joanna Piszcz 20/03/2020

PSA Aftermarket nadal oferuje swoim klientom usługi.

W obecnym wyjątkowym okresie, PSA Aftermarket nadal oferuje usługi posprzedażne, mając na celu zapewnienie mobilności wszystkim osobom, dla których jest to konieczne, oraz umożliwienie im bezpiecznego przemieszczania się, np. do pracy, w najlepszych możliwych warunkach dobrze utrzymanymi samochodami. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku dojazdów do pracy personelu medycznego, pracowników logistyki oraz osób udających się do szpitali…

 

Główne Centralne Magazyny Źródłowe w Vesoul i Bochum oraz wszystkie centralne magazyny (Bochum, Saragossa, Villaverde, Pregnana, R’heim, Luton, Budapeszt, Warszawa, Izmir, Vesoul) dystrybucji części zamiennych PSA Aftermarket (z wyłączeniem magazynu w Pregnanie, we Włoszech) nadal zaopatrują swoich klientów w części zamienne na całym świecie, tam gdzie aktywność pozostaje wysoka.

 

Platformy dystrybucji części zamiennych Distrigo kontynuują swoją działalność, w niektórych przypadkach w zakresie dostosowanym do obecnej sytuacji.

 

Cały łańcuch dostaw PSA Aftermarket został zmobilizowany, aby kontynuować obsługę klientów, autoryzowanych warsztatów i warsztatów niezależnych w zakresie wszystkich linii produktowych, oryginalnych części PSA, części wielomarkowych i Eurorepar, a także części regenerowanych.

 

Grupa bardzo dokładnie monitoruje sytuację i codziennie będzie rewidować swoją politykę w zakresie dystrybucji części zamiennych. Podstawowym priorytetem jest ochrona pracowników i klientów, dzięki zastosowaniu na terenie warsztatów wyjątkowych środków bezpieczeństwa: noszenie rękawic, zachowywanie bezpiecznej odległości między osobami, również w poczekalni, przyjmowanie w recepcji tylko jednej osoby.

 

Źródło: PSA Aftermarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).