#przegońwirusa – Kampania Inter Parts | MOTOFAKTOR

#przegońwirusa – Kampania Inter Parts

person Adrian Januszkiewicz 22/05/2020

Inter Parts przygotował kampanię #przegońwirusa dla swoich partnerów handlowych, która jednocześnie jest odpowiedzią na wytyczne rządowe.

Trwa odmrażanie polskiej gospodarki po wielkim przestoju spowodowanym wirusem COVID-19. To wielkie wyzwanie dla wielu przedsiębiorców, którzy muszą zadbać o bezpieczeństwo swoje, pracowników oraz klientów. Branża motoryzacyjna jest bardzo istotna w procesie odbudowy gospodarki, dlatego ważne jest, aby mogła sprawnie funkcjonować w nowych warunkach.

 

Dlatego też, dla wybranych Partnerów handlowych, Inter Parts zamierza przekazać pakiet środków ochronnych, które pozwolą na bezpieczne prowadzenie działalności sprzedażowej i usługowej. Kampania #przegońwirusa to bardzo ważny aspekt w relacjach handlowych firmy, która w przyszłym roku będzie obchodziła 30-lecie swojego funkcjonowania. Działaniom Inter Parts niezmiennie przyświeca motto: Twój Sukces, Nasza Satysfakcja.

Zarząd Inter Parts liczy na to, że przekazane wsparcie dla kilkuset klientów branży automotive okaże się pomocnym narzędziem i poprawi bezpieczeństwo zarówno odbiorców, jak i ich klientów końcowych.

 

Potrzebę wzajemnego wsparcia potwierdzili współpracujący z dystrybutorem producenci. Do akcji włączyli się: Castrol, NKG NTK, Filtron, Mertz, Drive+, Voltaro, K2, febi, Blue Print, Grupa ZF: TRW, Lemförder, Sachs Total, ELF, Grupa Amtra, Gates, Magneti Marelli.

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).