Promocja VIP TO TRIP 2022 rozpoczęta | MOTOFAKTOR

Promocja VIP TO TRIP 2022 rozpoczęta

person Adrian Januszkiewicz 18/05/2022

1 maja br. wystartowała nowa edycja promocji VIP TO TRIP, długoterminowej akcji organizowanej przez Auto Partner SA, skierowanej do klientów dystrybutora.

 

W tegorocznej odsłonie promocji klienci Auto Partner SA ścigają się między sobą o zajęcie odpowiedniego miejsca w rankingu. Żeby umożliwić rywalizację również mniejszym klientom, którzy w starciu z tymi największymi mieliby nikłe szanse, wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy obrotowe, wyliczone na podstawie wysokości wcześniejszych zakupów, i w swoich grupach pną się po szczeblach rankingów, by znaleźć się w gronie zwycięzców nagradzanych wyjazdem szkoleniowym.

 

Rankingi wyliczane są na podstawie wysokości skumulowanych obrotów dokonanych na towarach partnerów akcji i zmieniają się dynamicznie wraz z zakupami pozostałych uczestników. Zacięta rywalizacja trwać będzie do samego końca. A co czeka w tym roku na zwycięzców? Uczestnicy z topowych miejsc zostaną zaproszeni do wyruszenia w niezapomnianą podróż na egzotyczny Mauritius, by wypocząć w miejscu, które przez wielu określane jest rajem na ziemi. Następne miejsca w kolejności otrzymają możliwość wyboru – czy wolą wyjechać do Hiszpanii, by zrelaksować się na słonecznych plażach, czy do Włoch, by w idealnych warunkach poszusować po zaśnieżonych stokach Dolomitów. Co w sytuacji, gdy zwycięzca nagrody nie będzie mógł skorzystać z wyjazdu? Nic straconego! Nagrodę można wymienić na voucher do biura podróży Itaka o wartości zależnej od zajętego miejsca.

 

Uczestnicy mogą śledzić swoje postępy i aktualnie zajmowane miejsce w rankingu na dedykowanej platformie. Tam też znajduje się informacja o przypisanej grupie obrotowej oraz krótkie opisy poszczególnych wyjazdów.

 

Promocja trwa od 1 maja 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na platformie www.viptotrip.pl oraz u przedstawicieli handlowych.

 

Partnerami tegorocznej edycji VIP TO TRIP są:

 

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, MEYLE, ATE, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), Quaro.
Partnerzy Główni: ROOKS, febi bilstein, Castrol, Schaeffler (LuK, INA, FAG), MANN, NRF, Continental, Textar, KYB, NK, Delphi Technologies, Valeo, SKF.
Partnerzy Techniczni: OSRAM, Blue Print, NGK NTK, RYMEC, FAI, Japanparts.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).