Promocja AP EXPERT 2019

person Adrian Januszkiewicz 5/02/2019

Już po raz 6. ruszyły zmagania w promocji AP EXPERT organizowanej przez Auto Partner SA przy współudziale zaufanych partnerów akcji.

Tegoroczna edycja promocji jest wyjątkowa z kilku względów:

 

  • Termin – dłuższy niż zwykle, bo od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 r.
  • Liczba uczestników Wielkiego Finału – to aż 150 finalistów z największą ilością punków zgromadzonych przez cały czas trwania promocji.
  • Aż 6 comiesięcznych testów teoretycznych na dedykowanej platformie – sprawdzają nie tylko wiedzę i refleks, ale także przynoszą olbrzymią ilość punktów, bo aż 27 tys., a dodatkowo przewidziano cenne nagrody za poprawne rozwiązania – skutery i narzędzia warsztatowe.
  • Wielki Finał AP EXPERT 2019: 6-8 września 2019 – przepiękny hotel w sercu Polski oraz nowoczesny tor wyścigowy – miejsce finału praktycznego, atrakcji rajdowych i niezapomnianych wrażeń.

 

AP EXPERT to długoterminowa akcja promocyjna, której celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Promocja trwa od 1 lutego do 17 sierpnia 2019 roku, a jej zwieńczeniem będzie Wielki Finał w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

 

AP EXPERT, jak co roku, będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie klienci zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki.

 

Wyłonionych 150 uczestników z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym będą rozwiązywać test z wiedzy teoretycznej, a najlepsza dziesiątka awansuje do części praktycznej finału.

 

Część praktyczna będzie składała się z dużego i małego finału, gdzie nagrodami będzie wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Partner, a zwycięzca otrzyma samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM i prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” – łącznie pula nagród tegorocznej edycji to prawie pół miliona złotych.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear

 

Partnerzy główni: Meyle, febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies

 

Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul

 

Więcej szczegółów o promocji na jej stronie.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl