TecAlliance ma nowy program partnerski | MOTOFAKTOR

TecAlliance ma nowy program partnerski

person Redakcja 17/01/2023

TecAlliance wprowadza nowy program partnerski, który wspiera dostawców oprogramowania i konsultantów.

 

Nowy program partnerski TecAlliance promuje rozwój obecnych i nowych partnerów, pomagając im zdobyć dodatkową wiedzę, przyspieszyć rozwój i zwiększyć przychody.

 

Robert Szwed, wiceprezes ds. zarządzania partnerami w TecAlliance
Robert Szwed, wiceprezes ds. zarządzania partnerami w TecAlliance

W ciągu ostatnich 20 lat zbudowaliśmy sieć partnerów. Bazując na zdobytym doświadczeniu opracowaliśmy nowy program partnerski TecAlliance. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej nowej inicjatywie, która stawia naszych partnerów w centrum, pogłębimy i rozszerzymy współpracę – wyjaśnia Robert Szwed, wiceprezes ds. zarządzania partnerami w TecAlliance.

 

W oparciu o swoją wiedzę i rolę na rynku partnerzy TecAlliance otrzymują dostosowane do ich potrzeb pakiety z programami szkoleniowymi, wsparciem premium, wcześniejszym dostępem do najnowszych rozwiązań i rozwiązań pilotażowych oraz kompleksowym wsparciem marketingowym i sprzedażowym.

 

Od teraz wszyscy nasi partnerzy będą mieli dostęp do wszystkich rozwiązań TecAlliance. Dostarczamy im know-how, aby mogli oferować swoim klientom maksymalne korzyści poprzez najwyższą możliwą integrację i jakość obsługi. Nasi partnerzy mogą obejmować cały łańcuch wartości na motoryzacyjnym rynku wtórnym i oferować swoim klientom wszystko z jednego źródła. Dzięki temu nasi partnerzy mogą generować dodatkową sprzedaż i zwiększać swoją rozpoznawalność na rynku – podsumowuje Szwed.

 

Więcej informacji na temat programu partnerskiego TecAlliance można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).