Profesjonaliści dla profesjonalistów - specjalna infolinia Inter Cars | MOTOFAKTOR

Profesjonaliści dla profesjonalistów - specjalna infolinia Inter Cars

person Redakcja 11/04/2022

Potrzebujesz szybkiej informacji dotyczącej części do Twojego silnika? Skorzystaj z infolinii Centrum Kompetencji Silnikowej w Inter Cars.

Każdy, kto profesjonalnie zajmuje się naprawą silników spalinowych oprócz najwyższej jakości części do ich remontu, potrzebuje również eksperckiego wsparcia informacyjnego. Niezależnie, czy naprawie poddawane są silniki montowane w autach osobowych, pojazdach ciężarowych czy ciągnikach rolniczych, dostęp do odpowiednich części oraz obsługa sprzedażowa jest podstawą osiągnięcia celu. Przed sprostaniem takim wymaganiom stanął Inter Cars, który wprowadził kolejne narzędzie ofertowe, jakim jest infolinia Centrum Kompetencji Silnikowej dostępna pod numerem tel: 22 714 12 00 lub adresem mailowym cksilnik@intercars.eu.

Co oferuje Centrum Kompetencji Silnikowej?

Infolinia umożliwia uzyskanie pomocy w doborze odpowiednich części silnikowych do szerokiej gamy silników spalinowych, jak również złożenie zamówienia na wybrane części. Wykwalifikowany zespół doradców jest w stanie ponadto udzielić informacji z zakresu technicznego jak również montażowego.

 

Dzięki dostępowi do szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu ekspertów, każdy klient uzyska odpowiedź na swoje pytanie.

Zyskaj czas i przewagę konkurencyjną!

Zadzwoń do Centrum Kompetencji Silnikowej 22 714 12 00 lub cksilnik@intercars.eu.

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).