Poznań Moto Fest dobiegł końca | MOTOFAKTOR

Za gośćmi Targów Poznań Moto Fest piękny, słoneczny weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń, który może długo pozostać w ich pamięci.

Najważniejszym punktem drugiego dnia targów był bez wątpienia przyjazd ekipy Positive Ways, która podczas wyprawy z Sopotu do Zakopanego zbiera fundusze na rzecz dzieci z hospicjum. Ich przyjazd na Międzynarodowe Targi Poznańskie wywołał spore poruszenie wśród zwiedzających, którzy od razu zaczęli gromadzić się wokół 38 aut, jakie pojawiły się na PMF. Nic w tym dziwnego, w końcu nieczęsto widuje się aż tyle super-samochodów w jednym miejscu.

W trakcie drugiego dnia targów do dyspozycji uczestników wydarzenia były niemal wszystkie pojazdy, jakie można było podziwiać w sobotę. Po raz kolejny teren MTP wypełniły samochody, motocykle i kampery. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, food-trucków oraz symulatora dachowania.

 

Event debiutujący w kalendarzu imprez organizowanych przez Grupę MTP okazał się organizacyjnym sukcesem. Wydarzenie zostało bardzo ciepłe przyjęte zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających. Łącznie podczas dwóch dni targi odwiedziło 5 500 osób.

 

 

 

Na tym jednak nie koniec. Już teraz Grupa MTP zaprasza na kolejny aktywny weekend na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie w dniach 11-12 lipca przygotowany ma być Letni Targ Rodzinny. Podczas targów ma być możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem sportowym, wypróbować go w specjalnych strefach testów rowerowych, czy wrotkarskich, a dla osób spragnionych emocji przygotowane mają być zawody w biegach dla najmłodszych i całych rodzin. Koneserzy wyjątkowych smaków mają zostać zabrani na podróż po kuchniach świata, począwszy od wielkopolskiej kuchni, przez produkty ekologiczne i regionalne, a na smakach gorącej Italii kończąc. Całość rodzinnej atmosfery ma dopełnić strefa książki, gdzie będzie można wymienić się doświadczeniami oraz nabyć na stoiskach długo oczekiwane tytuły.

 

Źródło: Grupa MTP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).