Ponad 1000 punktów Porsche Destination Charging | MOTOFAKTOR

Program Porsche Destination Charging obejmuje dziś łącznie 1035 stacji ładowania AC w około 20 krajach.

Do końca 2020 r. planowana jest instalacja kolejnych 900 stacji, w tym co najmniej 48 w Polsce (już dziś działa 12 punktów). Każde miejsce zostanie wyposażone w przynajmniej dwie ładowarki o mocy 11 kW.

 

Punkty ładowania znajdują się w wybranych hotelach, na lotniskach, w muzeach, centrach handlowych, klubach sportowych i marinach. Klienci Porsche posiadający model Taycan lub hybrydowe modele typu plug-in mogą ładować tam swoje pojazdy bezpłatnie.

Dzięki Porsche Destination Charging uzupełniamy naszą sieć ładowania o szczególnie popularne lokalizacje, a jednocześnie podkreślamy swoje aspiracje – chcemy być motorem rozwoju elektromobilności. Do końca 2020 r. planujemy oferować łącznie 2000 punktów ładowania. Martin Urschel wiceprezes Porsche ds. sprzedaży i operacji Smart Mobility

 

Program będzie dostępny na wszystkich rynkach, na których Porsche prowadzi sprzedaż hybrydowych modeli typu plug-in oraz aut w pełni elektrycznych. W Europie oferta obejmuje Niemcy, Hiszpanię i Włochy, kraje Beneluksu oraz niektóre rynki Europy Wschodniej, w tym Polskę. Jednak dzięki Porsche Destination Charging gęsta sieć stacji ładowania powstanie również w innych krajach, takich jak Brazylia.

 

Partnerom programu Porsche zapewnia bezpłatny sprzęt do ładowania.

 

Źródło: Porsche

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).