Polak drugi w Olimpiadzie dla Mechaników Mitsubishi Motors | MOTOFAKTOR

Polak drugi w Olimpiadzie dla Mechaników Mitsubishi Motors

person Adrian Januszkiewicz 15/05/2020

Jarosław Malec, mechanik z firmy Satall, zdobył 2. miejsce w europejskiej edycji Olimpiady dla Mechaników Mitsubishi Motors.

Najlepszy spośród 83 polskich mechaników – Jarosław Malec z łódzkiego autoryzowanego serwisu MMC Satall – odniósł znaczący sukces zdobywając drugie miejsce w europejskim finale Olimpiady Technicznej dla Mechaników Mitsubishi Motors. Jarosław Malec, który był zwycięzcą olimpiady w Polsce w 2019 roku i zdobywcą 2. miejsca w tej rywalizacji w 2018 roku, po raz kolejny udowodnił swoje wysokie kompetencje i wiedzę w zakresie diagnostyki i naprawy samochodów Mitsubishi.

o wyjątkowe osiągnięcie, szczególnie, że zadania konkursowe dotyczyły w tym roku m.in. nowego modelu Outlander PHEV, wyróżniającego się zaawansowanym technologicznie, nowatorskim układem napędowym. Jarosław Talarek trener i ekspert techniczny z polskiego oddziału Mitsubishi Motors

 

Do tegorocznego finału Olimpiady Technicznej dla Mechaników na szczeblu europejskim przystąpiło 18 państw, reprezentowanych przez 18 uczestników. W europejskim finale Olimpiady 2020, przyznano 5 nagród dla zawodników z 5 krajów – pierwsze miejsce przypadło mechanikowi z Holandii, drugie – z Polski, trzecie – z Wielkiej Brytanii, czwarte z Francji i piąte z Austrii. Tych pięciu najlepszych mechaników z Europy, wyłonionych w tej edycji olimpiady, przystąpi do światowego finału, który odbędzie się w stolicy Japonii w lutym 2021 roku.

Biorąc pod uwagę wysoki poziom trudności zadań, dużą liczbę uczestników oraz fakt, że polski zawodnik po raz pierwszy wziął udział w historii olimpiady organizowanej przez Mitsubishi Motors Europe, zajęcie drugiej pozycji jest ogromnym sukcesem, przynoszącym dumę sieci serwisowej w Polsce i na arenie międzynarodowej.Trzymamy kciuki za naszego mechanika i wierzymy, że to właśnie Jarosław Malec zdobędzie I miejsce w Japonii. Jacek Wichowski kierownik działu serwisu w MMC Car Poland

 

Źródło: Mitsubishi Motors

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).