Polak drugi w Olimpiadzie dla Mechaników Mitsubishi Motors | MOTOFAKTOR

Polak drugi w Olimpiadzie dla Mechaników Mitsubishi Motors

Jarosław Malec, mechanik z firmy Satall, zdobył 2. miejsce w europejskiej edycji Olimpiady dla Mechaników Mitsubishi Motors.

Najlepszy spośród 83 polskich mechaników – Jarosław Malec z łódzkiego autoryzowanego serwisu MMC Satall – odniósł znaczący sukces zdobywając drugie miejsce w europejskim finale Olimpiady Technicznej dla Mechaników Mitsubishi Motors. Jarosław Malec, który był zwycięzcą olimpiady w Polsce w 2019 roku i zdobywcą 2. miejsca w tej rywalizacji w 2018 roku, po raz kolejny udowodnił swoje wysokie kompetencje i wiedzę w zakresie diagnostyki i naprawy samochodów Mitsubishi.

o wyjątkowe osiągnięcie, szczególnie, że zadania konkursowe dotyczyły w tym roku m.in. nowego modelu Outlander PHEV, wyróżniającego się zaawansowanym technologicznie, nowatorskim układem napędowym.

trener i ekspert techniczny z polskiego oddziału Mitsubishi Motors - Jarosław Talarek

 

Do tegorocznego finału Olimpiady Technicznej dla Mechaników na szczeblu europejskim przystąpiło 18 państw, reprezentowanych przez 18 uczestników. W europejskim finale Olimpiady 2020, przyznano 5 nagród dla zawodników z 5 krajów – pierwsze miejsce przypadło mechanikowi z Holandii, drugie – z Polski, trzecie – z Wielkiej Brytanii, czwarte z Francji i piąte z Austrii. Tych pięciu najlepszych mechaników z Europy, wyłonionych w tej edycji olimpiady, przystąpi do światowego finału, który odbędzie się w stolicy Japonii w lutym 2021 roku.

Biorąc pod uwagę wysoki poziom trudności zadań, dużą liczbę uczestników oraz fakt, że polski zawodnik po raz pierwszy wziął udział w historii olimpiady organizowanej przez Mitsubishi Motors Europe, zajęcie drugiej pozycji jest ogromnym sukcesem, przynoszącym dumę sieci serwisowej w Polsce i na arenie międzynarodowej.Trzymamy kciuki za naszego mechanika i wierzymy, że to właśnie Jarosław Malec zdobędzie I miejsce w Japonii.

kierownik działu serwisu w MMC Car Poland - Jacek Wichowski

 

Źródło: Mitsubishi Motors

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).