Podsumowanie akcji ProfiAuto PitStop 2018 | MOTOFAKTOR

Podsumowanie akcji ProfiAuto PitStop 2018

person Adrian Januszkiewicz 6/12/2018

90 miast, 6550 sprawdzonych pojazdów i 360 zaangażowanych serwisów samochodowych – ProfiAuto podsumowało tegoroczny cykl PitStopów.

Już po raz czwarty polscy, czescy i słowaccy kierowcy korzystali z bezpłatnej kontroli podzespołów, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podróżnych. W edycji 2018 nowością były m.in. towarzyszące wybranym wydarzeniom lekcje w szkołach.

 

ProfiAuto PitStop to seria wydarzeń dla zmotoryzowanych, które odbywają się w kilkudziesięciu miastach rocznie. Mobilna ekipa serwisowa ProfiAuto pojawia się w ogólnodostępnych miejscach: na parkingach centrów handlowych czy rynkach. Każdy kierowca może liczyć na fachową weryfikację stanu technicznego samochodu, porady specjalistów i sezonowe upominki, w tym m.in. płyn do spryskiwaczy. PitStop to także dodatkowe atrakcje o charakterze rozrywkowym i edukacyjnym – w wielu miejscowościach wspierane są przez miejskie władze.

Za pomocą PitStopów przypominamy właścicielom samochodów, że stan ich pojazdów to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim – bezpieczeństwa. Statystyki pokazują, że usterki techniczne są jedną z przyczyn wypadków drogowych. W 2018 roku aż 6550 kierowców skorzystało z możliwości dodatkowej kontroli i uzupełniło o nią standardowy kalendarz przeglądów, co pokazuje, że świadomość społeczna w tym zakresie systematycznie rośnie. Michał Tochowicz dyrektor ds. strategii i rozwoju ProfiAuto

 

Podczas czwartej edycji akcji PitStop mechanicy dokonywali przeglądu najważniejszych układów i podzespołów; sprawdzali stan techniczny ogumienia, zawieszenia, akumulatora, oświetlenia oraz wycieraczek. Zwracali uwagę na jakość filtra kabinowego, płynów eksploatacyjnych, temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego. Wybranym wydarzeniom towarzyszyły edukacyjne akcje w szkołach, podczas których eksperci ProfiAuto poprzez zabawę przybliżali najmłodszym uczniom tematykę szeroko pojętego bezpieczeństwa jazdy, a w przypadku szkół zawodowych – dzielili się praktyczną wiedzą.

 

Organizatorami PitStopu w 2018 roku byli: marka ProfiAuto, jej lokalni partnerzy oraz firmy ATE, MANN-FILTER, Osram i Varta. W akcjach wzięli też udział mechanicy z 360 ProfiAuto Serwisów.

 

Źródło: ProfiAuto

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).