Płyn do chłodnic Plak Autorad Blue | MOTOFAKTOR

Płyn do chłodnic Plak Autorad Blue

person Redakcja 23/08/2019

Do oferty marki Plak firmy Parys dołączył nowy, niebieski płyn do chłodnic – Plak Autorad Blue.

Płyn do chłodnic Plak Autorad Blue charakteryzuje się właściwościami, które zapewniają optymalną temperaturę pracy silnika. Nie przegrzewa się ani nie zamarza w układzie chłodzenia. Jego skład nastawiony jest również na zabezpieczania układu chłodzenia przed korozją, zjawiskiem kawitacji, osadzaniem się zanieczyszczeń czy kamienia.

 

Plak Autorad Blue nadaje się do każdego typu chłodnic. Jest też w pełni mieszalny z każdym innym płynem na bazie glikolu etylenowego, niezależnie od koloru czy producenta. Wysoką jakość płynu potwierdzają spełniane przez niego normy ASTM D3306, czy BS 6580:2010 oraz fakt, że jego właściwości pozostają na optymalnym poziomie nawet przez 5 lat lub 250 000 km. Produkty Plak zdobyły Złote Godło Konsumenckiego Lider Jakości 2019.

 

Płyn występuje zarówno jako gotowy do użycia produkt, jak i koncentrat. Dostępne pojemności to:

 

  • dla gotowego płynu: 5L, 20L, 212L
  • dla koncentratu: 5L, 20L, 210L

 

Źródło: Parys

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).