Platforma content loadbee MANN-FILTER | MOTOFAKTOR

Platforma content loadbee MANN-FILTER

person Adrian Januszkiewicz 29/07/2020

Nowa platforma content loadbee MANN-FILTER ma zapewnić niemieckiej marki klientom szczegółowe, powiązane informacje o jej produktach.

Nowe narzędzie sieciowe oferuje dealerom produktów MANN-FILTER rozszerzoną gamę instrumentów marketingowych do udostępniania w dowolnym momencie kompleksowej zawartości produktów cyfrowych w celu wsparcia sprzedaży.

 

Pliki tekstowe, filmy, obrazy i grafiki są dostarczane w ostatecznym układzie na platformie w sposób, który jest zarówno atrakcyjny emocjonalnie, jak i przekonujący. Stąd są one wyświetlane bezpośrednio na stronach sprzedaży wszystkich partnerów handlowych, którzy aktywowali dodatek loadbee w swoim sklepie.

Oznacza to, że nasi klienci mogą uzupełniać własne dane o dodatkowe informacje o produktach MANN-FILTER. Materiał jest już dostępny na platformie dla różnych grup produktów, takich jak FreciousPlus, CUK i filtry oleju. W przyszłości pojawią się inne produkty. Wszystkie dane są gromadzone w centralnej lokalizacji. Zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze wyświetlane są najnowsze informacje dla naszych partnerów handlowych. Simon Frick wiceprezes ds. Sprzedaży IAM Europe w MANN+HUMMEL

 

Dealerzy podłączeni do narzędzia loadbee mogą przekazywać swoim klientom informacje MANN-FILTER promujące sprzedaż, odpowiednie dla grupy docelowej. Materiał jest dostępny w języku niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim, dzięki czemu może być używany na całym świecie.

 

Wdrażając platformę content loadbee, MANN+HUMMEL stał się pierwszym producentem filtrów w Europie, który zaoferował swoim klientom tę usługę.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowego narzędzia firmy MANN-FILTER i bezpłatnego kodu loadbee, partnerzy handlowi mogą skontaktować się ze swoim partnerem MANN-FILTER lub customer-service@mann-hummel.com.

 

Źródło: MANN+HUMMEL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).