Plastic Omnium i Hella wchodzą w strategiczną współpracę | MOTOFAKTOR

Plastic Omnium i Hella wchodzą w strategiczną współpracę

Współpraca między Hellą a Plastic Omnium obejmuje promocję innowacyjnej integracji technologii oświetleniowych z powierzchnią zewnętrzną pojazdu.

Głównym celem współpracy Helli z Plastic Omnium będzie przyspieszenie holistycznej integracji technologii oświetleniowych z powierzchnią zewnętrzną pojazdu, szczególnie w obszarze przednim i tylnym. Hella wniesie swoje kompetencje w dziedzinie technologii oświetlenia samochodowego, a Plastic Omnium zaoferuje wiedzę w zakresie przetwarzania tworzyw sztucznych na zewnętrzne części nadwozia. W tym kontekście planowane jest również połączenie odpowiednich zasobów rozwojowych w jednym miejscu w Niemczech.

Oświetlenie kształtuje design pojazdu bardziej niż kiedykolwiek. Zapotrzebowanie na indywidualizację i zróżnicowanie będzie rosło w przyszłości, a oświetlenie może również przyczynić się do komunikacji i bezpieczeństwa w przypadku zautomatyzowanej jazdy. Poprzez dalsze pogłębianie współpracy z naszym wieloletnim partnerem Plastic Omnium, będziemy mieli dodatkowe możliwości dalszego napędzania tych trendów rynkowych i zaoferowania naszym klientom nowych poziomów swobody w zakresie funkcjonalności i wzornictwa.

dyrektor generalny Hella - dr Rolf Breidenbach

Ta nowa współpraca między Plastic Omnium i Hellą zapewni rynkowi połączone technologie i rozwiązania, łącząc najlepsze know-how obu firm w zakresie nowej stylistyki i zaawansowanych funkcji dla nadwozia, co zwiększy ofertę dla naszych klientów w dziedzinie inteligentnych zderzaków i klap, wzbogaconych o funkcje komunikacji i oświetlenia.

prezes i dyrektor generalny Plastic Omnium - Laurent Burelle

 

Hella i Plastic Omnium współpracują z powodzeniem od kilku lat w ramach spółki joint venture HBPO. Spółka joint venture jest światowym liderem w zakresie montażu i specyficznych dla klienta dostaw modułów front-end. W roku kalendarzowym 2018 HBPO osiągnęła obroty w wysokości 2 mld euro.

 

Źródło: Hella

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).