Plan targów AS-PL w roku 2020 | MOTOFAKTOR

Plan targów AS-PL w roku 2020

person Adrian Januszkiewicz 27/01/2020

W tym roku reprezentanci firmy AS-PL uczestniczyć będą w najważniejszych branżowych wystawach.

Targi, na których spółka AS-PL będzie obecna w tym roku:

 

Targi Techniki Motoryzacyjnej – Poznań, Polska

 

Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM) odbędą się w dniach 26-29.03.2020 i jest to największe i najważniejsze w tej części Europy wydarzenie skierowane do właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych, stacji obsługi i kontroli pojazdów czy myjni samochodowych. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło “Czas naprawić motoryzację!”, a na miejscu odwiedzający będą mogli zobaczyć blisko 300 nowości i premier produktowych.

 

AutoTechnica – Bruksela, Belgia

 

Targi AutoTechnica odbędą się w dniach 29.03-01.04.2020 w Brukseli. Podczas wydarzenia prezentowane będą produkty z branży motoryzacyjnej, części samochodowe czy zaopatrzenie stacji paliw. W poprzedniej edycji wzięło udział 450 wystawców, których mogło oglądać ponad 30 000 odwiedzających.

 

Automechanika Istambul – Istambuł, Turcja

 

Automechanika Istambul (02-05.04.2020) to międzynarodowe targi branży motoryzacyjnej oraz największe tego typu wydarzenie w Turcji i na Bliskim Wschodzie. Na miejscu odbędą się prezentacje na tematy dotyczące wejścia na rynek arabski oraz najważniejsze i istotne pytania dotyczące podatków, ram prawnych i kanałów dystrybucji. Poprzednią edycję targów odwiedziło blisko 50 000 osób i ponad 1300 wystawców.

 

Automechanika Astana – Nur-Sultan, Kazachstan

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17.04.2020. Automechanika Astana promuje rozwój rynku i pomaga nawiązywać kontakty z grupą docelową. Będąc jednym z wiodących wydarzeń branżowych, Automechanika Astana przyciąga uwagę nie tylko profesjonalistów branży motoryzacyjnej, ale także specjalistów z pokrewnych dziedzin takich, jak stacje diagnostyczne, warsztaty, myjnie samochodowe, zakłady wulkanizacyjne.

 

Autoexpo Kenya – Nairobi, Kenia

 

W dniach 27-29.05.2020, odbędzie się 23 edycja targów Autoexpo w Nairobi, czyli międzynarodowa wystawa samochodów i części zamiennych. Rynek motoryzacyjny w Kenii jest jednym z największych w Afryce, dlatego na miejscu spotkać można wiele międzynarodowych marek. Poprzednia edycja zgromadziła 150 wystawców z 30 krajów oraz ponad 12 000 odwiedzających.

 

ProfiAuto Show 2020 – Katowice, Polska

 

Kolejna, edycja targów ProfiAuto odbędzie się w dniach 30-31.05.2020. Impreza, której przyświeca hasło “Napędzane pasją”, odbędzie się już po raz siedemnasty. Dwa dni wyjątkowych atrakcji będzie mogło śledzić nawet 50 000 osób. Podczas targów będzie można m.in spotkać się z przedstawicielami wielu międzynarodowych firm motoryzacyjnych.

 

Automechanika Dubai – Dubaj, ZEA

 

Największe międzynarodowe targi motoryzacyjne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbędą się w dniach 07-09.06.2020. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 30 000 osób, którzy mieli okazję spotkać się z 1900 wystawcami. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać oferty producentów z 63 krajów. Na miejscu będzie także możliwość wzięcia udziału w spotkaniach i panelach dyskusyjnych, na których wypowiadać się będą specjaliści z różnych sektorów rynku motoryzacyjnego.

 

Automechanika Frankfurt – Frankfurt, Niemcy

 

Historia udziału Spółki sięga roku 2004. W tym roku, w dniach 8-12.09.2020 odbędzie się 26 edycja targów Automechanika Frankfurt, podczas których, odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć największych graczy na rynku. Obszerna lokalizacja Messe Frankfurt zostanie podzielona na 11 sektorów, m.in. takich jak akcesoria, diagnostyka, warsztaty, elektronika czy technologia przyszłości.

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).