Pirelli dołącza do akcji "Prowadzę Jestem Trzeźwy" | MOTOFAKTOR

Pirelli dołącza do akcji "Prowadzę Jestem Trzeźwy"

person Adrian Januszkiewicz 14/10/2020

Do akcji "Prowadzę Jestem Trzeźwy" włączyła się właśnie marka Pirelli, której ambasador Kajetan Kajetanowicz jest twarzą tegorocznej edycji kampanii.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi kierowców, pasażerów komunikacji miejskiej oraz przechodniów na niebezpieczeństwo prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Partnerami ogólnopolskiej odsłony kampanii zostali Pirelli i Business Consulting.

 

“Prowadzę jestem trzeźwy” to kampania społeczna, której celem jest promowanie zdrowego
i trzeźwego stylu życia. Została zapoczątkowana 21 lat temu przez Krzysztofa Gmyrka, ks. Piotra Brząkalika i dra Krzysztofa Wilgusa. Projekt jest kontynuowany przez syna Krzysztofa, Pawła Gmyrka – obecnego Prezesa Fundacji. Kampania “Prowadzę jestem trzeźwy” wspiera bezpieczeństwo na polskich drogach, a jej symbol – brelok do kluczyków samochodowych towarzyszy w podróży już ponad 200 tysiącom osób w całym kraju, a od 2010 roku także za granicą. Działania Fundacji poparło do tej pory ponad 100 polskich miejscowości. Teraz do partnerów, którzy wspierają akcję dołączyła także marka Pirelli Polska.

Gdy dowiedzieliśmy się o starcie kampanii „Prowadzę jestem trzeźwy” w województwie śląskim zdecydowaliśmy, że wesprzemy Fundację Trzeźwość i włączymy się w tę ważną społecznie akcję. Nasza firma bardzo chętnie angażuje się we wszelkie inicjatywy, których celem jest promowanie bezpieczeństwa na drodze oraz zwiększenie świadomości społecznej w kontekście właściwego i odpowiedzialnego zachowania kierowców w naszym kraju. Monika Jamiołkowska Marketing Manager Pirelli Polska

 

Jak zauważa Prezes Fundacji Trzeźwość Paweł Gmyrek, dzięki wsparciu finansowemu otrzymanemu od Pirelli możliwe było rozszerzenie zasięgu tegorocznej akcji o kolejne miasta.

Włączenie się marki Pirelli Polska w kampanię "Prowadzę jestem trzeźwy – dołącz do mnie!" sprawiło, że z akcji o charakterze wojewódzkim, możemy działać ogólnopolsko. To ogromna radość wiedzieć, że wokół nas istnieją marki, które zwracają uwagę na takie problemy jak nietrzeźwość za kierownicą i chcą razem z nami zrobić coś pożytecznego. Rozpoczęliśmy właśnie kampanię outdoorową, w social mediach na terenie Krakowa i Warszawy oraz emisję naszego najnowszego klipu w wybranych stacjach telewizyjnych. Bez Pirelli Polska nie byłoby to możliwe. Paweł Gmyrek

Swój głos poparcia dla działań Fundacji postanowił oddać przedstawiciel świata rajdowego, rajdowy Wicemistrz Świata WRC2 2019 i trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Jego zdaniem zdrowie i życie człowieka to wartości, których nie da się przecenić.

Każda akcja, która może uratować chociaż jedno życie, jest warta organizacji. Właśnie dlatego popieram kampanię „Prowadzę jestem trzeźwy”. Bezpieczeństwo nas wszystkich zależy od mądrych wyborów uczestników ruchu. Świadomość konsekwencji braku trzeźwości może sprawić, że nasze drogi będą bardziej bezpieczne. Propagowanie rozsądnego podejścia kierowców, ale także wszystkich innych korzystających z dróg, to dla mnie bardzo ważna misja. Kajetan Kajetanowicz

 

15 września br. wystartowała śląska edycja kampanii “Prowadzę jestem trzeźwy – dołącz do mnie!”, która jest realizowana przez Fundację Trzeźwość im. Krzysztofa Gmyrka we współpracy z Samorządem Województwa Śląskiego oraz Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, przy wsparciu merytorycznym Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Służby Więziennej. Działania obejmują outdoor, social media, internet oraz telewizję regionalną.

 

Źródło: Pirelli

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).