Philips RacingVision GT200 wyróżniona przez „Auto Express” | MOTOFAKTOR

Philips RacingVision GT200 wyróżniona przez "Auto Express"

Żarówka Philips RacingVision GT200 zdobyła prestiżowy tytuł „Żarówki Halogenowej Roku” przyznawany przez "Auto Express" w ramach Product Awards.

 

W tegorocznym plebiscycie „Auto Express” żarówka Philips RacingVision GT200 miała najdłuższą wiązkę światła i uzyskała najwyższy wynik FOM (Figure of Merit), który łączy w sobie wszystkie kryteria pomiarowe. Po raz pierwszy w historii konkursu, „Auto Express” uwzględniał jako jedno z kryterium wyboru konsumenta także cenę.

 

Z relacją z konkursu na łamach „Auto Express” można zapoznać się klikając TUTAJ. Informacje, o plebiscycie znajdują się na stronie 75.

Philips RacingVision GT200 — nowe standardy w zakresie zwiększania bezpieczeństwa

Philips RacingVison GT200 od początku był punktem odniesienia dla konkurencji w klasie żarówek halogenowych. W chwili debiutu była to pierwsza żarówka, która zapewniała do 200% jaśniejsze światło w porównaniu z minimalnym standardem prawnym.

 

Kolejny tytuł dla RacingVision GT200 cieszy, tym bardziej że „Auto Express” od dawna jest uważany za wiodącego testera produktów motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii. Nie sposób w tym miejscu nie zauważyć, że marka Philips to absolutny rekordzista w konkursach „Auto Express Product Honours” – zdobywała nagrody za żarówki roku już w latach 90. Żarówki Philips zostały uznane za produkty roku „Auto Express” więcej razy, niż żarówki wszystkich innych producentów oświetlenia samochodowego razem wzięte.

Do 200% jaśniejsze światło dla bezpiecznej jazdy!

Philips RacingVision GT200 pozostaje flagowym produktem z gamy żarówek halogenowych, zapewniając widoczność na poziomie żarówki rajdowej, z której kierowcy mogą jednak legalnie korzystać na drogach publicznych. Dzięki ultrawydajnej wiązce światła sięgającej 80 metrów dalej niż długość minimalna, Philips RacingVision GT200 pozwala kierowcy dostrzec więcej przed sobą i dzięki temu szybciej wykrywać potencjalne zagrożenia. Zoptymalizowana konstrukcja żarnika zapewnia wyższą luminancję, co daje lepszą widoczność drogi przed samochodem, przekładając się na większe bezpieczeństwo i bardziej satysfakcjonujące wrażenia z jazdy.

 

Szkło kwarcowe Diamond Precision ma zapewniać również większą moc świetlną w granicach określonych przepisami i gwarantować ostrą linię odcięcia wiązki — aby nie oślepiać kierowców nadjeżdżających z przeciwka. Kwarcowe szkło Philips RacingVision GT200 ma wysoką odporność na szok termiczny, co podnosi żywotność żarówki, a zwiększona absorpcja promieniowania UV chroni układ optyczny reflektorów samochodu.

 

Philips RacingVision GT200 są dostępne w najpopularniejszych typach żarówek do reflektorów, H4 i H7.

 

Źródło: Philips

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).