Żarówki Philips RacingVision ponownie wyróżnione przez kierowców | MOTOFAKTOR

Żarówki Philips RacingVision ponownie wyróżnione przez kierowców

person Redakcja 13/08/2019

Żarówki halogenowe Philips RacingVision po raz czwarty z rzędu, otrzymały tytuł Best Buy 2019.

W 2016 roku podczas branżowych targów Automechanika we Frankfurcie, Philips zaprezentował żarówki halogenowe RacingVision. W ich konstrukcji wykorzystano wieloletnie doświadczenie zdobyte w motorsporcie. W trakcie zawodów, niezależnie czy na torze czy w terenie, osiągane są ponadprzeciętne prędkości. Jednocześnie uczestnicy muszą reagować na dynamicznie zmieniające się warunki jazdy i błyskawicznie podejmować bezbłędne decyzje. Pomocną w tym rolę odgrywa oświetlenie, stąd od lat wykorzystywane są dodatkowe światła halogenowe.

 

Konstruktorom udało się zachować ich wysokie parametry, dla których uzyskano homologację do użytku na drogach publicznych. Żarówki Philips RacingVision charakteryzują się nawet do 150 procent jaśniejszym światłem w porównaniu do wymaganego prawem minimum. Wysoka temperatura barwowa, na poziomie 3500 K, zapewnia kierowcy idealne oświetlenie jezdni, zaś pozostałym uczestnikom ruchu drogowego lepsze dostrzeżenie zbliżającego się pojazdu.

 

Trzon żarówki został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a szklana bańka – pokryta specjalnym filtrem UV. Wewnątrz, pod ciśnieniem 13 barów, wtłoczona jest unikalna mieszanka gazów. Trzonek pokryty został warstwą chromu, co podnosi jego odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Parametry żarówek mają duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drodze. W trakcie użytkowania samochodu zarówno klosze reflektorów, jak i odbłyśniki stopniowo tracą swoje fabryczne cechy. To naturalna kolej rzeczy, ale można to zniwelować używając produktów gwarantujących jaśniejszą wiązkę światła o dłuższym zasięgu. To właśnie tą oryginalną cechę żarówek RacingVison wyróżniają nasi klienci. Wioletta Pasionek Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips

 

Dowodem na to są liczne wyróżnienia przyznawane przez kierowców. Czytelnicy brytyjskiego magazynu “Auto Express” wskazali na nie po raz czwarty z rzędu, przyznając tytuł “Best Buy 2019”.

 

Żarówki halogenowe Philips RacingVision dostępne są jako H4 i H7.

 

Źródło: Philips

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).