Żarówki Philips RacingVision ponownie wyróżnione przez kierowców | MOTOFAKTOR

Żarówki Philips RacingVision ponownie wyróżnione przez kierowców

Żarówki halogenowe Philips RacingVision po raz czwarty z rzędu, otrzymały tytuł Best Buy 2019.

W 2016 roku podczas branżowych targów Automechanika we Frankfurcie, Philips zaprezentował żarówki halogenowe RacingVision. W ich konstrukcji wykorzystano wieloletnie doświadczenie zdobyte w motorsporcie. W trakcie zawodów, niezależnie czy na torze czy w terenie, osiągane są ponadprzeciętne prędkości. Jednocześnie uczestnicy muszą reagować na dynamicznie zmieniające się warunki jazdy i błyskawicznie podejmować bezbłędne decyzje. Pomocną w tym rolę odgrywa oświetlenie, stąd od lat wykorzystywane są dodatkowe światła halogenowe.

 

Konstruktorom udało się zachować ich wysokie parametry, dla których uzyskano homologację do użytku na drogach publicznych. Żarówki Philips RacingVision charakteryzują się nawet do 150 procent jaśniejszym światłem w porównaniu do wymaganego prawem minimum. Wysoka temperatura barwowa, na poziomie 3500 K, zapewnia kierowcy idealne oświetlenie jezdni, zaś pozostałym uczestnikom ruchu drogowego lepsze dostrzeżenie zbliżającego się pojazdu.

 

Trzon żarówki został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a szklana bańka – pokryta specjalnym filtrem UV. Wewnątrz, pod ciśnieniem 13 barów, wtłoczona jest unikalna mieszanka gazów. Trzonek pokryty został warstwą chromu, co podnosi jego odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Parametry żarówek mają duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drodze. W trakcie użytkowania samochodu zarówno klosze reflektorów, jak i odbłyśniki stopniowo tracą swoje fabryczne cechy. To naturalna kolej rzeczy, ale można to zniwelować używając produktów gwarantujących jaśniejszą wiązkę światła o dłuższym zasięgu. To właśnie tą oryginalną cechę żarówek RacingVison wyróżniają nasi klienci.

Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips - Wioletta Pasionek

 

Dowodem na to są liczne wyróżnienia przyznawane przez kierowców. Czytelnicy brytyjskiego magazynu „Auto Express” wskazali na nie po raz czwarty z rzędu, przyznając tytuł „Best Buy 2019”.

 

Żarówki halogenowe Philips RacingVision dostępne są jako H4 i H7.

 

Źródło: Philips

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).