Pełna gama zestawów naprawczych do zacisków hamulcowych Budweg

Pełna gama zestawów naprawczych do zacisków hamulcowych Budweg

person Redakcja 2/08/2023

Budweg Caliper, duński producent zacisków hamulcowych dla rynku wtórnego części zamiennych, rozszerza swoją ofertę o dodatkowe 500 nowych zestawów naprawczych MULTIKIT.

 

Asortyment zestawów części zamiennych Budweg obejmuje całą gamę zacisków hamulcowych. Dostępne teraz w sprzedaży zestawy pozwalają skoncentrować się natomiast na wymianie tylko wymaganych części zacisku. Taki sposób działania – wymiana tylko kilku elementów – jest ekonomicznie bardziej opłacalny dla kierowcy. Mechanik z kolei ma satysfakcję z wykonania rzeczywistej naprawy bez wymiany części oraz unika problemu niepotrzebnych lub nieużytych części, pozostałych po naprawie.

Zestawy wielofunkcyjne MULTIKIT

Budweg, aby ułatwić i usprawnić pracę mechaników, oferuje od 2023 roku 500 zestawów części zamiennych Budweg MULTIKIT. Każdy zestaw MULTIKIT zawiera najważniejsze części zamienne potrzebne do naprawy zacisku. To optymalne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie niezbędne elementy otrzymuje się w jednym zestawie w jednym pudełku i nie trzeba zamawiać różnych produktów.

 

Asortyment zestawów naprawczych Budweg został tak skonstruowany, aby można było kupić jak najmniejszą ilość części potrzebnych do naprawy, dzięki czemu mechanik nie zapłaci za części, które nie są potrzebne do wykonania naprawy.

 

budweg

Jakość jak w produkcie fabrycznym

Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych, zamieniając je w nowe produkty z 5-letnią gwarancją. Podczas procesu regeneracji firma ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych metod antykorozyjnej obróbki materiałów i najlepszych z możliwych komponentów.

 

Poziom jakości jest sprawdzany przez wykwalifikowanych pracowników firmy, którzy ręcznie montują i testują każdy pojedynczy zacisk, który opuszcza fabrykę. Kupując zestaw części zamiennych Budweg, otrzymujesz części zamienne najwyższej jakości, z których większość to dokładnie te same części, których Budweg używa do fabrycznej regeneracji zacisków hamulcowych w swoim zakładzie w Danii.

 

Najważniejsze dla Budweg jest zadowolenie klientów. Dowodem na skuteczność działań firmy jest jeden z najniższych na aftermarkecie poziomu reklamacji, stale utrzymującego się na poziomie poniżej 0,3%. W celu uzyskania pewności, że stosowana przez Budweg technologia ma odpowiednie parametry, gumowe o-ringi poddane zostały badaniom w Duńskim Instytucie Technologii. Badania zostały przeprowadzone na o-ringach niepoddanych oraz poddanych starzeniu w płynie hamulcowym i temperaturze 150 °C. Jedne i drugie wykazały wyjątkowo dobre właściwości w zakresie twardości, wytrzymałości na rozciąganie, wydłużenia oraz kompresji.

 

Produkty Budweg, zarówno zestawy naprawcze, części zamienne, jak i całe zaciski hamulcowe, dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars, w tym za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).