Oświetlenie ZKW w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Oświetlenie ZKW w ofercie Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 12/04/2021

ZKW, austriacki producent oświetlenia dla przemysłu motoryzacyjnego, uzupełnił w ostatnim czasie szeroką ofertę w Inter Cars.

Samochody bez względu na technologię, klasę czy napęd wymagają dobrego, bezpiecznego i wydajnego oświetlenia. Proste reflektory halogenowe coraz częściej zastępowane są produktami high-tech, czyli takimi, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki i nauki na wszystkich etapach produkcji oraz późniejszego użytkowania.

 

Rynek motoryzacyjny udoskonalając samochody przyzwyczaił użytkowników do produktów najwyższej jakości. Stąd też ciągła potrzeba innowacji w zakresie technologii oświetlenia motoryzacyjnego.

Inter Cars jako lider branży części zamiennych poszukuje partnerów biznesowych na rynkach całego świata. Stąd też nawiązanie współpracy z producentem oświetlenia klasy premium, którego produkty spełniają najwyższe normy jakości, a zaangażowanie w proces zaspokajania potrzeb nowoczesnego klienta, stanowi napęd do rozwoju technologicznego całej firmy. Tomasz Rodak Dyrektor Segmentu Części Wizualne PL

 

ZKW należy do grona światowych liderów działających zarówno na rynku europejskim jak i w Stanach Zjednoczonych oraz Azji. Inter Cars nawiązując współpracę z firmą ZKW, asygnuje te markę jako godną polecenia.

Jej celem jest tworzenie technologii oświetlenia, która:

 

  • zwiększy bezpieczeństwo ruchu drogowego;
  • poprawi osiągi i wydajność produktów oświetleniowych;
  • wspomoże działania proekologiczne, maksymalizując energooszczędność produktów;
  • spełni wymagania najnowocześniejszych inteligentnych systemów wspomagających kierowcę;
  • wpłynie na wygląd pojazdów na całym świecie;
  • sprawi, że cechy poszczególnych marek samochodów zindywidualizują się dzięki posiadanemu oświetleniu.

Główne kierunki produkcyjne firmy ZKW

Firma opracowuje i produkuje wysokiej jakości systemy oświetleniowe i moduły elektroniczne dla całego przemysłu motoryzacyjnego, zarówno na pierwszy montaż, jak i dla rynku części zamiennych. W ramach oferty Inter Cars znaleźć można zarówno reflektory, jak i lampy przeciwmgielne przednie oraz światła do jazdy dziennej w technologii: halogenowej, ksenonowej, LED oraz laserowej.

 

ZKW jest globalnym dostawcą oświetlenia na pierwszy montaż dla takich koncernów jak: Audi, BMW, MAN, Mercedes-Benz, Opel i VW.

W ofercie Inter Cars znajdziemy np.:

  • 708.31.100.02 – Reflektor lewy D3S/LED – Audi Q3 8U 2011-2015;
  • 631.01.000.02 – Lampa przeciwmgielna przód lewa H11 – BMW 3 E90/E91 2005-2008;
  • 1039.306.A000 – Reflektor prawy LED AHL – BMW 5/G30 2017

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).