Ostatnie w tym roku webinary Textar już w środę i czwartek | MOTOFAKTOR

Ostatnie w tym roku webinary Textar już w środę i czwartek

person Adrian Januszkiewicz 28/10/2022

Trwa rejestracja na ostatnie w tym roku webinary techniczne Textar, które będą dotyczyć układów hamulcowych w samochodach osobowych i pojazdach użytkowych.

 

Webinary techniczne Textar pozwalają w przyjazny dla mechanika sposób pogłębić lub odświeżyć wiedzę na temat prawidłowego serwisowania oraz naprawy układów hamulcowych. Zaplanowane na początek listopada bezpłatne szkolenia online kończą tegoroczny cykl spotkań.

 

Tematem szkolenia dla pracowników serwisów zajmujących się samochodami osobowymi będą kwestie doboru tarcz i klocków hamulcowych do wyposażenia pojazdu, a także problemy z układem hamulcowym wynikające z nieprawidłowego doboru tych elementów.

 

webinar Textar 2-11-2022

 

Spotkanie dla mechaników specjalizujących się w pojazdach ciężarowych i użytkowych będzie dotyczyć typowych usterek układów hamulcowych w pojazdach ciężarowych w kontekście materiałów ciernych.

 

webinar Textar 3-11-2022

 

Webinary rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają 60 minut. Oprócz specjalistycznej wiedzy, podczas obu spotkań prezentowane będą m.in. przypadki warsztatowe związane z nieprawidłowym montażem, a także praktyczne porady dotyczące właściwego doboru części za pomocą katalogu Textar Brakebook. W trakcie szkoleń przewidziano czas na sesję pytań i odpowiedzi. Prowadzący organizuje również szybkie konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. Rejestracja i udział w webinarach są bezpłatne.

 

Na osoby, które wzięły udział we wszystkich tegorocznych webinarach Textar, czekają certyfikaty potwierdzające nabycie fachowej wiedzy z zakresu materiałów ciernych oraz przydatny w warsztacie prezent.

 

Źródło: TMD Friction

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).