Ostatnie dni zmagań o tytuł "Wybitny Wśród Ekspertów"! | MOTOFAKTOR

Ostatnie dni zmagań o tytuł "Wybitny Wśród Ekspertów"!

person Adrian Januszkiewicz 7/08/2019

6 testów wiedzy on-line już za nami, to znak, że promocja AP EXPERT 2019 zmierza ku końcowi, a Wielki Finał jest już blisko.

Tylko do 17 sierpnia klienci Auto Partner mogą zdobywać dodatkowe punkty za zakupy w sieci sprzedaży dystrybutora, jednocześnie cały czas śledząc swoje miejsce w rankingu uczestników AP EXPERT. Tylko 150 finalistów zostanie zaproszonych do walki o prestiżowy tytuł “Wybitny Wśród Ekspertów” i pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM.

 

W tym roku to już 6. edycja promocji AP EXPERT, która rozpoczęła się 1 lutego, a zakończy się Wielkim Finałem w dniach 6-8 września 2019 w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin.

 

Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Uczestnicy zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki. 150 półfinalistów z największą liczbą punktów za zakupy i poprawnie rozwiązane testy wiedzy on-line zostanie zaproszonych do dalszych zmagań – Wielkiego Finału, w którym rozwiążą finałowy test teoretyczny, a najlepsza dziesiątka awansuje do finału praktycznego. Zwycięzca części praktycznej zdobywa główną nagrodę – samochód osobowy i prestiżowy tytuł “Wybitny Wśród Ekspertów”.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).