Ostatni panel szkoleń Inter Cars w 2019 roku | MOTOFAKTOR

Ostatni panel szkoleń Inter Cars w 2019 roku

person Adrian Januszkiewicz 3/12/2019

Inter Cars zaprasza na ostatni w tym roku cykl 30 szkoleń przeznaczonych dla rynku osobowego i ciężarowego.

Grudniowe szkolenia skupiają się głównie na praktyce i szkoleniach technicznych.

Szkolenia osobowe

Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami tj. Corteco, Magneti Marelli, SWAG, SEP czy Hengst proponuje w grudniu 19 szkoleń technicznych, skupiających się między innymi na diagnostyce filtrów, układach: kierowniczym, zasilania, hamulcowym, budowie i rodzaju uszczelniaczy czy układzie elektrycznym.

 

Problematyka szkoleń związana jest z zagadnieniami jakich mogą spodziewać się kierowcy, a zatem i warsztaty wraz z nadchodzącą zimą.

 

Szkolenia są formą inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego, dzięki któremu pracodawca (właściciel warsztatu) podnosi jakość wykonywanej pracy, która w konsekwencji przełoży się na zyski przedsiębiorstwa oraz na budowanie dobrego wizerunku firmy na rynku. Poza tym pracownik, który jest dobrze przygotowany technicznie do wykonywania swojej pracy, odczuwa większy komfort i jest dużo mniej narażony na stres.

 

Na szkolenia osobowe można zapisywać się TUTAJ.

 

Pełna lista grudniowych szkoleń osobowych TUTAJ.

Szkolenia ciężarowe

Emisja spalin w transporcie drogowym to temat, który w ostatnim czasie jest żywo poruszany zarówno przez różnego rodzaju instytucje państwowe, jak i ekologiczne. Według statystyk pojazdy ciężarowe odpowiadają za ponad 22% tego typu emisji. Unia Europejska wydała więc kilka regulacji, nakładając na firmy transportowe obowiązki dotyczące stanu technicznego i wyposażenia pojazdów ciężarowych.

 

Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami takimi jak Nissens, Dinex czy febi stworzyły w grudniu szereg szkoleń dotyczących między innymi: układu oczyszczania spalin, czujników dla pojazdów ciężarowych, układu wydechowego wg obowiązujących norm emisji, czy czujników dla prawidłowej pracy silnika.

 

Prawidłowo działające układy to nie tylko poprawa jakości powietrza, ale również pewność dla firm transportowych, że nie zostaną one obciążone karami za stan techniczny floty.

 

Rynek ciężarowy skupił się w grudniu na szkoleniach technicznych oraz mobilnych. Do końca roku samochody szkoleniowe Inter Cars pojawią się na cztery dni w Zielonej Górze, gdzie specjaliści i praktycy z poszczególnych dziedzin odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i pokażą gotowe rozwiązania problemów.

 

Na szkolenia ciężarowe można zapisać się TUTAJ.

 

Pełna lista grudniowych szkoleń ciężarowych TUTAJ.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).