OSRAM rozszerza portfolio opraw drogowych LED | MOTOFAKTOR

OSRAM rozszerza portfolio opraw drogowych LED

person Adrian Januszkiewicz 10/07/2020

Oferta opraw drogowych marki OSRAM poszerzyła się o nowe modele. Do portfolio dołączyły właśnie homologowane lampy cofania LEDriving VX.

Manewr cofania może przysporzyć niemało stresu nawet doświadczonym kierowcom. Jeśli dodać do tego porę nocną, niekorzystne warunki pogodowe i ciasne miejsce, sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana. Z tych względów OSRAM oferuje swoje najnowsze produkty z serii opraw drogowych Value.

 

Światła LEDriving VX, według zapewnień OSRAM, znacząco poprawiają widoczność z tyłu pojazdu, ich zasięg może wynieść aż do 36 m, a kąt rozsyłu światła nawet 45°. W kwadratowej lub okrągłej obudowie producent umieścił czternaście wydajnych diod, które mają zapewniać wyjątkowo jasne światło o temperaturze barwowej 6000 K.

 

Lekka, ale solidna i odporna na temperatury obudowa z mocną soczewką z poliwęglanu, zintegrowanym sterownikiem i efektywnym systemem odprowadzania ciepła mają pozwalać na spokojną i bezpieczną pracę w najtrudniejszych warunkach.

LEDriving VX posiadają homologację ECE R23. To oznacza, że są dopuszczone do pracy w warunkach on-road. Należy jednak pamiętać, że maksymalna liczba świateł cofania nie może przekroczyć dwóch (włączając również pierwotnie zamontowane), które mogą być podłączone bezpośrednio do funkcji świateł cofania. W przypadku pojazdów ciężarowych jest możliwość instalacji jeszcze jednego dodatkowego światła cofania z każdego boku.

 

Oprawy drogowe serii Value przeznaczone są do szerokiej gamy pojazdów – m.in. samochodów, ciężarówek, pojazdów dostawczych, maszyn budowlanych i rolniczych, ATV i przyczep. Producent udziela na nie 5-letniej gwarancji.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).