OSRAM BATTERYcharge 901 – prostownik dla motocykli | MOTOFAKTOR

OSRAM BATTERYcharge 901 – prostownik dla motocykli

person Adrian Januszkiewicz 23/05/2022

OSRAM poszerzył niedawno gamę prostowników o urządzenie BATTERYcharge 901, przeznaczone przede wszystkim do motocykli, skuterów i niewielkich aut.

 

OSRAM BATTERYcharge 901 to inteligentne urządzenie do ładowania i konserwacji akumulatorów o napięciu 6 V i 12 V, przede wszystkim motocykli i samochodów z silnikami o pojemności do 1,2 l. Wystarczy nacisnąć przycisk, by uruchomić 7-stopniowy cykl ładowania akumulatorów litowych i 9-stopniowy cykl dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych/AGM.

Prostownik OSRAM BATTERYcharge 901

Urządzenie działa w taki sposób, że w przypadku, gdy akumulator nie jest w pełni naładowany rozpoczyna proces doładowywania, a gdy się on zakończy automatycznie przełącza się w tryb konserwacji długoterminowej. Dzięki wyposażeniu w wyświetlacz obsługa jest bardzo prosta i możliwa także w warunkach kiepskiego oświetlenia, np. w garażu. W komplecie są standardowe końcówki zaciskowe i oczkowe, które można podłączyć na stałe do akumulatora. To ostatnie rozwiązanie jest przydatne zwłaszcza w pojazdach, w których dostęp do akumulatora jest utrudniony, czyli w motocyklach i skuterach.

 

Urządzenie BATTERYcharge 901 ma zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem biegunów i zwarciem. Producent zapewnia 2-letnią gwarancję na ten produkt.

 

Źródło: OSRAM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).