Opony Vredestein z homologacją Liebherr | MOTOFAKTOR

Opony Vredestein z homologacją Liebherr

person Adrian Januszkiewicz 28/01/2022

Firma Liebherr zawarła umowę z Apollo Tyres Ltd. dotyczącą dostawy opon Vredestein do kilku modeli ładowarek kołowych.

Opony Vredestein Endurion i Flotation Trac uzyskały homologację do użytku z następującymi modelami kompaktowych ładowarek kołowych firmy Liebherr: L 504, L 506 i L 508.

 

Opona Vredestein Endurion
Opona Vredestein Endurion

Opona Vredestein Endurion sprawdza się na twardej nawierzchni. Mocny szkielet i wytrzymały bieżnik oferują wysoką stabilność promieniową i poprzeczną oraz optymalny komfort. Ponadto długi okres eksploatacji opon Vredestein Endurion znacząco obniża całkowity koszt eksploatacji.

 

Opona Vredestein Flotation Trac uzyskała homologację do użytku z teleskopową ładowarką kołową L 509 Tele firmy Liebherr. Opony Vredestein Flotation Trac są wyposażone w nierównoległe klocki bieżnika, które mają zapewniać doskonałą przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach. Wzmocniona część środkowa z żebrem biegnącym w kierunku jazdy ma pozwalać na stabilną jazdę i długi okres eksploatacji opon. Ponadto wytrzymała konstrukcja stopki ma dawać wysoki poziom niezawodności, co przekładać ma się na wyjątkową wydajność.

 

Opona Vredestein Flotation Trac
Opona Vredestein Flotation Trac

Kompaktowe ładowarki firmy Liebherr cieszą się dużą popularnością wśród klientów i są uważane za bezpieczne, niezawodne maszyny sprawdzone w wielu branżach. Te ładowarki kołowe mogą obsługiwać wiele różnych materiałów, zapewniając wysoki poziom wydajności. Kompaktowe ładowarki kołowe Liebherr są produkowane w Bischofshofen w Austrii, gdzie znajduje się centrum kompetencyjne firmy Liebherr zajmujące się ładowarkami kołowymi.

 

Pierwsze kompaktowe ładowarki kołowe firmy Liebherr wyposażone w opony Vredestein pojawią się na rynku na początku bieżącego roku.

 

Homologowane rozmiary:

 

  • VREDESTEIN Endurion 340/80R18 IND 143 A8/B
  • VREDESTEIN Endurion 400/70R18 IND 147 A8/B
  • VREDESTEIN Endurion 400/70R20 IND 149 A8/B
  • VREDESTEIN Flotation Trac 560/45R22.5 IMP 160D

 

Źródło: Apollo Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).