Opony Dunlop MX33 w nowych motocyklach crossowych Husqvarna | MOTOFAKTOR

Husqvarna wybrała Dunlopa na dostawcę opon do swojej najnowszej gamy motocykli crossowych. Dostarczy on opony Geomax MX33.

Opierając się na dotychczasowej ofercie motocrossowej, Husqvarna wprowadzi szereg ulepszeń do modeli z rocznika 2023, z których każde będzie miało na celu poprawę osiągów i prowadzenia, aby motocykliści mogli czuć się pewniej i wypracowywać lepsze wyniki.

 

Opona Geomax MX33 została zaprojektowana do pracy w szerokim zakresie terenu i warunków. Sztywność obudowy i skład mieszanki mają zapewniać wydajność i stabilność w jednym, niezawodnym pakiecie.

 

Dzięki opatentowanym technologiom, takim jak Progressive Cornering Block Technology (PCBT), która zwiększa elastyczność klocków w celu uzyskania lepszej kontroli poślizgu, czy Advanced Apex Design (AAD), która pozwala ścianie bocznej zachować stałą sztywność, zawodnicy mogą cieszyć się większą pewnością siebie i prędkością niezależnie od warunków na drodze.

 

 

W 2022 roku wszystkie wyścigi mistrzostw AMA Supercross wygrali zawodnicy Dunlop, po sukcesach opon Geomax MX33 w Mistrzostwach Świata FIM Motocross (MXGP). W MXGP zawodnicy Standing Construct Husqvarna Factory Racing Team, Pauls Jonass i Brian Bogers, również wybrali opony Dunlop Geomax.

 

Cieszymy się, że Husqvarna wybrała opony MX33 do swoich motocykli. Opony odgrywają ogromną rolę w osiąganiu maksimum możliwości motocykli crossowych. Dunlop współgra z ambitnym DNA firmy Husqvarna, dzięki czemu nasze produkty doskonale do siebie pasują. Naszym celem jest pomoc producentowi w stworzeniu maszyny gotowej do wygrywania wyścigów na wszystkich poziomach rywalizacji – powiedział Miguel Morais, kierownik Dunlop Motorcycle ds. wyposażenia oryginalnego w regionie EMEA.

 

Geomax MX33 będzie montowany standardowo we wszystkich modelach TC i FC, z silnikami o pojemności 125, 250, 350 i 450 cm3.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).