Opona Vredestein Ultrac Vorti+doceniona w teście "Auto Bild" | MOTOFAKTOR

Opona Vredestein Ultrac Vorti+doceniona w teście "Auto Bild"

person Adrian Januszkiewicz 23/03/2022

Opony Ultrac Vorti+ marki Vredestein zdobyły 1. miejsce w teście opon letnich przeprowadzonym przez magazyn — "Auto Bild".

Opony Ultrac Vorti+ zdobyły również drugie miejsce w kategorii „opony mieszane” magazynu „Auto Bild”, w ramach której przeanalizowano osiągi opon przy zastosowaniu dwóch różnych rozmiarów, z większą oponą na tylnej osi — typowym dla pojazdów klasy premium i o wysokich osiągach.

 

Opony w rozmiarze 225/45 R 18 zostały przetestowane w różnych warunkach, w tym na mokrych i suchych nawierzchniach. Przeprowadzono szczegółową analizę skuteczności hamowania, oporu toczenia i odporności na aquaplaning. Opony Ultrac Vorti+ okazały się bezkonkurencyjne w kategoriach testu związanych z przyczepnością na mokrej nawierzchni.

 

Magazyn „Auto Bild” zwrócił szczególną uwagę na sportowy profil letni ze zrównoważonym, wysokim poziomem wydajności oraz dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni opon Vredestein Ultrac Vorti+.

 

Najnowsze wyniki testów pokazały, że opony marki Vredestein nadal uzyskują lepsze osiągi niż inne produkty na rynku europejskim. Wynika to ze znacznych inwestycji w badania i rozwój, dzięki którym produkty takie jak Ultrac Vorti+ mogą zachować przewagę konkurencyjną i w dalszym ciągu zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa – powiedział Daniele Lorenzetti, dyrektor ds. technologii.

 

Opony Ultrac Vorti+ należą do gamy opon „wysokiej klasy” marki Vredestein. Te opony o indeksie (Y) dla prędkości powyżej 300 km/h są przeznaczone do samochodów osobowych oraz SUV klasy premium i o wysokich osiągach. Dzięki sztywniejszej ścianie bocznej (w porównaniu z oponą Ultrac) oraz specjalnie zaprojektowanej mieszance i rzeźbie bieżnika opony Vorti+ mogą być stosowane zarówno na przedniej, jak i tylnej osi, co potwierdził wynik testu „opon mieszanych” magazynu „Auto Bild”.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).